اخبار خبر آنلاین

کرونا، ویروس کرونا،شیوع کرونا،کووید 19

کرونا در این استان رکورد زد

مهر نوشت: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از شناسایی ۹۸ مورد جدید کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ در کرمان به دو هزار و چهار نفر رسید.

دانشگاه شهید بهشتی،امتحان پایان نیمسال

امتحانات این دانشگاه مجازی برگزار می‌شود

ایرنا نوشت: معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که برگزاری امتحان پایان نیمسال برای همه دروس نظری و عملی که کلاس‌های آن‌ها به صورت غیرحضوری تشکیل شد به صورت مجازی برگزار می‌شود.

رمان تابستان بزرگ،جنیفر وینر

استقبال از اثر جدید جنیفر وینر

ایسنا نوشت: رمان جدید «جنیفر وینر»، نویسنده آمریکایی و خالق «شب به‌خیر هیچ‌کس» به جمع پرفروش‌های داستانی نیویورک‌تایمز پیوست.

سالگرد ارتحال امام راحل، امام خمینی ره

امام دل‌ها و اخلاق معلمانه

ای کاش عادت های عیب جویانه از رفتار نخبگان و فعالان جامعه ایرانی دور میشد و به راحتی تمام خوبی ها را با خط کش سلیقه شخصی نمی سنجیدند تا مردم نیز به رفتار و گفتار آن ها استناد نمی‌کردند هر چند در ده اخیر و به دلایل گوناگون طرزفکر مستقل در مردم ایجاد شده است اما تاثیر نخبگان و فرهیختگان در اندیشه مردم غیر قابل انکار است.

قتل همسر

آیا زن جوان، شوهر متوهمش را کشته است؟

ایران نوشت: ظهر پنجشنبه گذشته، زن میانسالی هراسان با کلانتری 133 شهرزیبا تماس گرفت و گفت: لحظاتی قبل صدای فریادهای زن همسایه به گوشمان رسید که کمک می‌خواست. این زوج جوان همیشه باهم درگیری دارند و صدای داد و فریادهایشان مدام به‌گوش می‌رسد.