اخبار همشهری آنلاین

زلزله، زلزله در تهران، زلزله تهران

تهران و ریسک زلزله‌های دماوند / واقعیت گسل مشا ؛ ۵۰۰ هزار نفر در معرض خطرند

واقعیت آن است که گسل مشا در پیرامون خود - در باندی به پهنای حدود ۱۰ کیلومتر از طرفین گسل مشا - جمعیتی بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر فقط در استان تهران در شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند، پردیس و شمیرانات به‌عنوان ساکنان در معرض خطر دارد.

قتل، قتل فرزند، رومینا اشرفی

دلنوشته حسن آقامیری برای رومینا | کلمات قبل از داس تو را سر بریده بودند!

حسن آقامیری در صفحه اینستاگرام خود به قتل رومینا به دست پدرش واکنش نشان داد و دلنوشته‌ای منتشر کرد و در انتها نوشت: «همه‌ی اونهایی که اگر این پدر با داستان دخترش منطقی برخورد می‌کرد بهش می‌گفتند؛ بی‌غیرت! دستشون به خون آغشته است...»

کاهش چربی شکم

۵ ماده غذایی مؤثر برای کاهش چربی شکم

مطالعات متعددی نشان داده‌اند که چربی اضافه در قسمت میانی بدن انسان خطرات سلامت را افزایش می‌دهد. این شرایط به‌ویژه برای افرادی که دارای چربی احشایی زیاد هستند صادق است. برخلاف چربی زیرپوستی، چربی احشایی در اعماق بیشتر و اطراف اندام‌های بدن را فرا می‌گیرد.

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت ارز، طلا، سکه ، ارز، بازار ارز، بازار طلا

رکورد تازه و عجیب برای سکه و دلار | جدیدترین قیمت‌ها

قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید امروز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۹ با نرخ ۷ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به قیمت دیروز افزایش ۲۵۰ هزار تومانی داشت. نرخ دلار هم در بازار آزاد با افزایش ۴۲۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان به فروش رسید.

قتل، قاتل،تیراندازی،قتل خانوادگی

قتل عام خونین در شمال کشور

فرمانده پلیس بابلسر از شناسایی و دستگیری عامل قتل خانوادگی ۲ زن و مصدومیت ۲ دختر در کمتر از ۳۰ دقیقه در بابلسر خبر داد.

ادعای قتل، متهم به قتل

اعتراف به قتل برای رهایی از دست شوهر!

 زن جوان که با مراجعه به پلیس مدعی بود مرتکب قتل شده است ۱۲ ساعت پس ‌از بازداشت منکر جنایت شد و گفت که به‌ خاطر تنبیه همسرش چنین موضوعی را بیان کرده است.

کرونا، ویروس کرونا،شیوع کرونا، زندگی در کنار کرونا،کووید 19

۷ فرمان طلایی برای زندگی در کنار کرونا

بهتر است در انجام ۷ کار عجله نکنیم و ۷ فرمان طلایی برای دوران پس از قرنطینه و عصر «فاصله‌گذاری اجتماعی» را مو به مو اجرا کنیم. با پایان گام به گام محدودیت‌های دوران قرنطینه، بسیاری از کشورهای جهان وارد دوران همزیستی با کرونا شده‌اند.