اخبار همشهری آنلاین

لبنیات

۱۳ باور اشتباه درباره لبنیات

احتمالا خیلی اوقات ما به غلط در سبک زندگی‌ خودمان کارهایی را انجام می‌دهیم که با اطمینان نمی‌دانیم این کارها درست هستند یا نه. در این مطلب به باورهای غلطی پرداخته شده که درباره لبنیات وجود دارد.

جلوگیری از جذب چربی غذا

جلوگیری از جذب چربی غذا با "سیلیس"

یک مطالعه جدید از محققان دانشگاه استکهلم به آینده‌ای اشاره دارد که افزودن یک مکمل کوچک می‌تواند بدن را از فرآوری و جذب چربی در هر وعده غذایی معین متوقف کند.

آپدیت ویندوز،ویندوز

هشدار؛ ویندوز خود را سریعا آپدیت کنید

آسیب‌پذیری جدیدی در ویندوز کشف شده که امکان شنود ارتباطات را برای مهاجمان فراهم می‌کند و به همین دلیل توصیه شده کاربران این سیستم عامل، سریعا اقدام به به‌روزرسانی کنند.

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ،جشنواره فیلم فجر

فیلم فجر ۳۸ افتتاحیه ندارد | همدردی با خانواده‌های داغدار حوادث تلخ اخیر

دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: امسال جشن افتتاحیه جشنواره برگزار نمی‌شود و به جای آن، سینماگران ایرانی در راستای مسئولیت اجتماعی خود، در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان مشارکت خواهند کرد.

سرکه سیب، خواص سرکه سیب

نکته بهداشتی | سرکه سیب

سرکه سیب دارای برخی خواص سلامت‌بخشی است، اما بر خلاف تبلیغات داروی معجزه‌آسای هر دردی نیست.

ور رفتن با پوسته زخم،پوسته زخم

نکته بهداشتی | با پوست‌تان ور نروید

اگر نمی‌توانید از ور رفتن با پوسته زخم یا توده‌های پوستی‌تان دست بردارید، ممکن است دچار عارضه‌ای به نام «اختلال ور رفتن با پوست» (SPD) باشید.

ویتامین‌های مورد نیاز سالمندان،ویتامین‌

ویتامین‌های مورد نیاز سالمندان کدام است؟

توجه به تغذیه در دوران سالمندی به دلیل تغییر نیازهای تغذیه‌ای بدن از اهمیت بسزایی برخوردار است. برای داشتن برنامه غذایی مناسب باید ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز سالمندان را بشناسیم.

گوشی اندرویدی اس ۹۵ پرو

این گوشی‌ زیر آب هم کار می‌کند

یک شرکت چینی از تولید گوشی جان‌سخت تازه‌ای به نام دوگی خبر داده است که در صورت ضربات شدید و رها شدن زیر شیر آب باز هم به خوبی کار می‌کند.