اخبار ایلنا

قتل، قتل فرزند، رومینا اشرفی، قتل رومینا اشرفی،سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،

وزیر ارشاد به قتل رومینا واکنش نشان داد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار ویدیویی، با استفاده از هشتگ «رومینا»، دختر نوجوانی که به دست پدرش به قتل رسید در صفحه توئیتر خود نوشت: گره‌هایی که به مهر می‌توان گشود و به قهر داس و درفش نسپرد.

نفتکش های ایرانی، انتقال محموله بنزین به ونزوئلامقام سابق کاخ سفید در گفت‌وگو با ایلنا:

تهران به واشنگتن پیام‌داد که راه سرپیچی از فشار را بلد است

مقام سابق کاخ سفید انتقال نفت به ونزوئلا را اقدامی مهم در سرپیچی از آمریکا توسط ایران دانست و تاکید کرد: انتقال نفت ایران به ونزوئلا نشان دهنده بی‌نتیجه بودن تحریم‌های آمریکاست.

نفتکش های ایرانی، انتقال محموله بنزین به ونزوئلا

ورود نفتکش‌ها به ونزوئلا نشان داد که ایران راهی را برای مقابله با تحریم‌های آمریکا پیدا کرده است

اسپوتنیک در گزارشی به ورود موفقیت‌آمیز نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا پرداخت و نوشت: ورود نفتکش‌های ایران به ونزوئلا، اولین ضربه جدی اتحاد جدید ایران و ونزوئلا به ایالات متحده آمریکا بود.

فروش خودرو

۴ مرحله "فروش فوق‌العاده" خودرو انجام می‌شود

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با شبکه خبر سیما، اعلام کرد: تا پایان امسال چهار مرحله دیگر فروش فوق العاده خودرو خواهیم داشت که نخستین مورد آن نیمه دوم همین ماه است و تعداد قابل توجهی خودرو پیش فروش خواهد شد.

نیروهای آمریکایی در منطقه

زمان حضور نیروهای نظامی آمریکا در منطقه تمام شده است

فارین افرز در تحلیلی به حضور آمریکا در منطقه پرداخت و نوشت: آمریکا باید برای آغاز مذاکرات منطقه‌ای نظام‌مند با حمایت اعضای شورای امنیت سازمان ملل تلاش کند تا راهی برای کاهش تنش و خروج از آن و رفع بی‌اعتمادی در منطقه ایجاد شود.

سهام عدالت، آزاد سازی سهام عدالت،فروش سهام عدالت

آغاز سفارش برای فروش سهام عدالت از فردا

سخنگوی ستاد راهبردی آزادسازی سهام عدالت با بیان اینکه ۸۰ درصد از سهامداران سهام عدالت، روش غیر مستقیم مدیریت سهام را برای خود انتخاب کرده‌اند، از امکان سفارش فروش این سهام از فردا خبر داد.

قیمت دلار، دلار، ارز، بازار ارز، قیمت دلار در صرافی

نرخ فروش دلار ۱۷۳۰۰ اعلام شد

صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، سوم خرداد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۷ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته بدون تغییر بوده است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند.