آفتاب

فروش فوری ایران‌ خودرو با شرایط اقساطی

فروش فوری ایران‌ خودرو با شرایط اقساطی

فروش فوری پژو ۲۰۷، سمند EF۷ و پژو ۴۰۵ از فردا ۴ تیرماه با تحویل ۳۰ روزه و شرایط اقساطی آغاز می‌شود.

بدینوسیله به اطلاع کلیه نمایندگان محترم شرکت ایران خودرو می‌رساند، شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۰۴ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می‌گردد.
در این طرح فروش پژو ۴۰۵ (SLX) با قیمت ۶۷ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان عرضه می‌شود که از این مبلغ ۶۱ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان به صورت نقد و الباقی طی یک چک به تاریخ ۵ تیر ماه سال ۹۹، سمند EF۷ دوگانه‌سوز با قیمت ۷۳ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۴۰۰ تومان که ۹۰ درصد به صورت نقد و الباقی طی یک فقره چک پرداخت می‌شود.
در این طرح فروش پژو ۴۰۵ دوگانه سوز و ۲۰۷ دستی نیز با شرایط مندرج در جدول زیر عرضه خواهد شد.

در این طرح فروش با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلتر‌های را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری
در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.
از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد. ضمنا” چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و …) وجود ندارد.

فرارو
کد N2195083

اخبار مرتبط

تازه های خبری