آفتاب

کشف موادمخدر در ورودی‌های تهران

کشف موادمخدر در ورودی‌های تهران

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری زوجی قاچاقی با ۲۵ کیلوگرم حشیش خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده در گفت‌وگو با ایسنا درباره مهم‌ترین پرونده‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: چندی پیش مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر در پایگاه نهم از فعالیت فردی برای قاچاق موادمخدر به تهران با خبرشده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه با انجام تحقیقات اولیه صحت گزارش دریافتی تأیید و مجوزهای قضائی برای برخورد با این فرد اخذ شد، گفت: مأموران با تعقیب و رصد متهم متوجه شدند که این فرد قصد دارد تا مواد مخدر با یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به تهران منتقل کرده و توزیع کند که در همین راستا تیمی از مأموران برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند.

بخشنده با اشاره به شناسایی خودرو متهم در بزرگراه آزادگان خاطرنشان کرد: مأموران پس از شناسایی خودروی متهم دستور توقف آن را صادر کردند اما متهم که سعی در فرار داشت پس از دقایقی تعقیب و گریز در بزرگراه آزادگان متوقف و دستگیر شد.

وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی گفت: در بازرسی از خودروی این فرد چهار کیلو و ۸۲۰ گرم مخدر شیشه کشف و ضبط شد. متهم نیز به بزه انتسابی اعتراف کرد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد مرتبط با وی نیز ادامه دارد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ همچنین از دستگیری یک زوج قاچاقچی مواد مخدر با ۲۵ کیلوگرم حشیش خبر داد و گفت: در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت فردی به همراه همسرش درحوزه قاچاق مواد مخدر پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و اقدامات کنترلی مأموران برای دستگیری این فرد آغاز شد.

وی با بیان اینکه با تکمیل ابعاد پنهان پرونده، مأموران مطمئن شدند که متهم با همراهی همسرش اقدام به قاچاق مواد مخدر کرده است، گفت: این افراد در پوشش مسافرت خانوادگی مقادیری حشیش را از شهر شیراز به تهران منتقل کرده بودند که خودروی سمند آنان در عوارضی قم ـ تهران توقیف شد.

بخشنده با اشاره به دستگیری این زوج گفت: از خودروی این افراد نیز ۲۵ کیلو و۷۰۰ گرم حشیش کشف و ضبط شد.

وی از تشکیل پرونده برای هر سه متهم دستگیر شده در این دو پرونده خبر داد و گفت: این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند و تحقیقات پلیس نیز در این خصوص ادامه دارد.

انتهای پیام

کد N2194855

وبگردی