واکنش کولاکوویچ به مشکل بدنی تیم ملی والیبال

توپ و تور,تیم ملی والیبال ایران,کولاکوویچ

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: این را قبول کنیم که این مسابقات فشرده و سخت است و تیم ها فشار زیادی را در بازی های زیاد تحمل می کند.

به گزارش ایلنا، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از تحمل دومین شکست در پایان هفته چهارم مسابقات برابر فرانسه با حضور در نشست خبری گفت: به تیم خوب فرانسه تبریک می گویم و همینطور از شهرهای ارومیه و اردبیل به دلیل انرژی فوق العاده ای که به ما حتی در روز شکست دادند، تشکر می کنم. امیدوارم این حمایت به ما انگیزه و انرژی مضاعفی در ادامه راه بدهد. بابت این شکست عذر خواهی می کنم. فرصت قطعی کردن صعود را از دست دادیم و امیدوارم در بلغارستان با استفاده از تمام نیرو فرصت حضور در شیکاگو را به دست بیاورم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ما از نظر بدنی دچار مشکل است، عنوان کرد: همیشه وقتی که تیم شکست می خورد، نکات منفی بیشتر نمایان می شود اما این را قبول کنیم که این مسابقات فشرده و سخت است و تیم ها فشار زیادی را در بازی های زیاد تحمل می کند. تلاش بازیکنان از آنها انرژی زیادی گرفته است. از لحاظ فیزیکی مشکل داریم و همه تیم ها این مشکل را دارند. ما 10 پیروزی کسب کردیم و 3 بازی برای قطعی کردن حضور خود داریم. برای آماده سازی زمانی نداریم و برخی از بازیکنان خسته هستند. حتی در زمانی که می بازیم، باید ذهنیت زمان برد را داشته باشیم.

کد N2194464