لیگ ملت‌های والیبال - اردبیل؛

سعید معروف: دوست نداشتم این هفته صعود کنیم!

لیگ ملت های والیبال, والیبال, تیم ملی والیبال ایران

کاپیتان تیم ملی والیبال بعد از بازی برابر فرانسه گفت: به شخصه دوست نداشتم صعود ایران به مرحله نهایی این هفته قطعی شود!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران امروز (یکشنبه) در آخرین دیدار خود در هفته چهارم لیگ ملت های والیبال برابر فرانسه با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد اما صعودش به مرحله بعد قطعی است.

سعید معروف بعد از بازی برابر تیم ملی فرانسه در نشست خبری گفت: بازی خوبی از طرف ما نبود ولی مهم صعود تیم ایران به مرحله نهایی بود. تا الان یک بار هم فرانسه را نبرده ایم. آنها تیم با برنامه ای هستند و قدرتشان را به حریف دیکته می کند.

وی گفت: دوست نداشتم این هفته صعودمان به مرحله بعد قطعی شود. دوست داشتم تا بازی آخر با فشار و استرس بازی کنیم ولی متاسفانه صعودمان قطعی شده است. با تیم های خوب دنیا هنوز فاصله داریم ولی امیدوارم در دور نهایی والیبالی در شان ایران ارائه بدهیم!

کاپیتان تیم ملی والیبال در خصوص شرایط میزبانی اردبیل و ارومیه تاکید کرد: در دو هفته ای که در ایران میزبان بودیم، سربلند شدیم. با تیم های دیگر در این خصوص صحبت نکردیم. هم ارومیه و هم اردبیل شرایط خوبی برای تیم ملی فراهم بود. به نظرم راضی کننده بود. دست همه درد نکند.

معروف در واکنش به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر سرد کردنش گفت: دفعه بعد برنامه‌مان را به خاطر شما عوض می کنیم!

وی درباره باخت ایران و اینکه آیا این باخت ناشی از بی انگیزگی بازیکنان بود یا قدرت فرانسه، گفت: در دنیا اختلاف زیادی با تیم های دیگر نداریم. هیچ تیمی از پیش برنده نیست. اینکه ما خودمان را به صدر جدول چسبانده ایم دلیل نمی شود اختلاف زیادی با والیبال دنیا داریم. دو هفته میزبانی و حضور تماشاگران و انگیزه بازیکنان باعث شد در بازی ها با فشار مضاعف بازی کنیم و ۲۰۰ درصد فشار بیاوریم. طبیعی است در این لیگ هم برد هست هم باخت. دست بازیکنان درد نکند. خوشحالم بعد از باخت جواب این سئوالات را می دهم. امروز هم خبرنگاران بیشتری هستند. همه بدانند بازیکنان ایران کم کاری نکردند و همه با مصدومیت و شرایط سخت خودشان را در زمین ثابت کردند. ما حتی از تلویزیون هم می توانیم این حس را منتقل کنیم. بچه های والیبال تا الان هم نمره قبولی گرفته اند و در دور بعد با انگیزه بیشتری بازی می کنیم.

کد N2194450