آفتاب

لیگ ملت‌های والیبال - اردبیل

کولاکوویچ: امروز شانس صعود را از دست دادیم | از نظر بدنی مشکل داریم

کولاکوویچ: امروز شانس صعود را از دست دادیم | از نظر بدنی مشکل داریم

سرمربی تیم ملی والیبال بعد از آخرین بازی هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌ها برابر فرانسه گفت: با باخت مقابل فرانسه شانس صعود را از دست دادیم!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران امروز (یکشنبه) در آخرین دیدار خود در هفته چهارم لیگ ملت های والیبال برابر فرانسه با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد اما صعودش به مرحله بعد قطعی است.

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از بازی برابر تیم فرانسه در نشست خبری گفت: به تیم فرانسه تبریک می گویم. همینطور از شهر ارومیه و اردبیل به خاطر انرژی زیادی که به ما دادند تشکر می کنم. با اینکه امشب هم باختیم ولی از اول تا آخر از ایران حمایت کردند. امیدوارم این حمایت انگیزه بیشتری به ما بدهد.

وی افزود: از باخت به فرانسه عذرخواهی می کنم و عملکرد خوبی نداشتیم. امشب فرصت قطعی شدن صعودمان را از دست دادیم ولی سه بازی در بلغارستان داریم و امیدوارم آنجا با استفاده از تمام نیروی خود ظاهر شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در خصوص مشکلات بدنی ملی پوشان خاطرنشان کرد: همیشه وقتی تیم می بازد، اتفاقات بد و نکات منفی بیشتر نمایان می شود. ولی قبول کنید لیگ ملت ها مسابقات فشرده ای است و فشار زیادی را وارد می کند. تلاش بازیکنان ما انرژی زیادی از آنها گرفته است. از نظر فیزیکی مشکلاتی داریم ولی تمام تیم ها چنین فراز و نشیب هایی دارند. ما ۱۰ برد کسب کرده ایم و سه بازی دیگر داریم تا خودمان را در مرحله نهایی ببینیم. فرصتی هم برای کارهای بدنی نداریم. بعضی از بازیکنان خسته هستند ولی حتی زمانی که می بازیم باید همان راه و ذهنیت را داشته باشیم که در زمان پیروزی ها داریم.

ایگور کولاکوویچ از پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه از کدام بازیکنانش رضایت دارد خودداری کرد و گفت: برای من به عنوان یک مربی تمام بازیکنان اعضای یک تیم هستند. شما به خاطر حرفه خبرنگاری اسامی برایتان مهم است ولی برای من همه بازیکنان مهم هستند و از آنها رضایت دارم. در نهایت این تیم است که مهم است. متاسفم که نمی توانم به نام خاصی اشاره کنم. 

کد N2194447

اخبار مرتبط

تازه های خبری