آفتاب
استراماچونی اولین مربی خارجی‌ام است

علی دشتی: می‌خواهم حداقل ۱۰ گل برای استقلال بزنم

علی دشتی: می‌خواهم حداقل ۱۰ گل برای استقلال بزنم

خرید جدید آبی‌ها گفت: فصل گذشته ۴ بار برای سایپا گل زدم و می‌خواهم این فصل حداقل ۱۰ گل برای استقلال بزنم.

به گزارش خبرگزاری مهر، امروز استقلال رسماً چهار بازیکن جدیدش را برای فصل آینده معرفی کرد که علی دشتی وینگر تکنیکی تیم سایپا یکی از این ۵ بازیکن بود. دشتی در اولین اظهار نظرش بعد از معرفی بعنوان بازیکن جدید آبی پوشان گفت: از چند تیم پیشنهاد داشتم اما بعد از بررسی این پیشنهادات و مشورت با دوستانم در نهایت استقلال را برای بازی انتخاب کردم.

وی تاکید کرد: در بین این دوستانم فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری که همبازیان سابقم بودند و الان در استقلال هستند هم حضور داشتند.

* استراماچونی مرا تایید کرد
دشتی با تاکید بر اینکه استراماچونی وی را تایید داشته بیان داشت: چندی پیش مذاکراتم را با باشگاه استقلال آغاز کردم اما هیچ چیز قطعی نبود چون تیم سرمربی نداشت.

بعد از آنکه حضور آقای استراماچونی در استقلال قطعی شد، فیلم های بازی و اطلاعات مرا به ایشان دادند و سرمربی هم مرا تایید کرد. بعد از آن بحث حضورم در استقلال جدی شد تا اینکه امروز قرارداد رسمی به امضا رسید و توسط باشگاه اعلام شد.

* به استقلال نیامدم که زود بروم
وینگر جدید آبی پوشان تصریح کرد: به استقلال نیامده‌ام که زود از این تیم بروم. آمده‌ام که اینجا مفید و ماندگار شوم.

می‌دانم فضای کار کردن در استقلال و پرسپولیس با همه تیم‌ها متفاوت است. می‌دانم اینجا باید بر حاشیه‌ها غلبه کرد تا ماندگار شد. به استقلال آمده‌ام تا در این تیم مفید باشم، روز به روز بهتر شوم و باعث خوشحالی هواداران شوم.

* اولین تجربه با مربی خارجی
دشتی گفت: تاکنون در فوتبالم با هیچ مربی خارجی کار نکردم و استراماچونی نخستین مربی خارجی من خواهد بود.

تنها چیزی که می‌دانم و آن را برای خودم جا انداختم این است که به فرامین تاکتیکی سرمربی گوش داده و خودم را با سیستم فکری او تطبیق دهم. اگر غیر از این باشد برای تیمم مفید نخواهم بود.

* به خاطر یک گل استقلالی نشدم
گلزن فصل گذشته سایپا به استقلال گفت: فصل گذشته گل قشنگی به استقلال زدم که خیلی‌ها فکر می‌کنند به خاطر آن گل این تیم مرا پسندید.

ولی این‌طور نیست و هیچ تیمی به خاطر یک گل و حتی یک بازی دست روی یک بازیکن نمی‌گذارد.

حتماً استقلالی‌ها بازیهای کل فصل مرا دیدند و به طور کلی بازیهای مرا پسنیده اند.

* با حسین حسینی کری نداریم
دشتی که سابقه زدن دو گل به سید حسین حسینی دارد در این خصوص گفت: هیچ کری با سید حسین نداریم و خیلی خوشحالم که امسال با او هم تیمی هستم و در کنار حسینی برای موفقیت و اعتلای استقلال تلاش می‌کنیم.

* وینگر و دفاع
خرید جدید آبی پوشان گفت: فصل گذشته یک نیم فصل کامل دفاع راست بازی کردم و یک نیم فصل کامل هم وینگر راست. هرچند پست اصلی‌ترم وینگر است، اما برای بازی کردن در دفاع هم هیچ مشکلی ندارم. هرکجا که صلاح باشد و در هر پستی که سرمربی تشخیص دهم بازی می‌کنم و برایم تفاوت ندارد.

* برای استقلال ۱۰ گل می زنم
وی در خاتمه بیان داشت: در فصل‌های گذشته گل‌های قشنگی زدم و برای زدن گل‌های قشنگ تر با پیراهن استقلال برنامه دارم.

فصل گذشته کلاً ۴ گل برای سایپا زدم و اگر خدا بخواهد تلاش می‌کنم در فصل جدید ۱۰ گل برای استقلال بزنم.

کد N2194338

وبگردی

اخبار مرتبط