آفتاب
در گفتگو با مهر عنوان شد؛

قهرمان شدن ابزار می‌خواهد/ مدیران استقلال مشاوران خوبی ندارند

قهرمان شدن ابزار می‌خواهد/ مدیران استقلال مشاوران خوبی ندارند

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استراماچونی گزینه خوبی برای استقلال است و حالا باشگاه باید ابزار قهرمانی را هم برای او فراهم کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حضور آندره استراماچونی در تهران نقطه آغازی برای استقلال است و حالا آبیها که مربی مورد نظر خود را جذب کرده‌اند، می‌کوشند تا با بستن تیمی خوب برای قهرمانی در لیگ نوزدهم تلاش کنند.

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: می‌توان سال خوبی را برای استقلال پیش بینی کرد، در صورتی که باشگاه حمایت های لازم را از سرمربی جدید به عمل آورده و ابزار مناسب را برای نتیجه گرفتن او فراهم کند.

وی اضافه کرد: موفقیت و قهرمان شدن ابزار می‌خواهد. این وظیفه باشگاه است که ابزار موفقیت را برای سرمربی‌اش آماده کند.

بازیکن پیشین تیم استقلال بیان داشت: استراماچونی مربی خوبی است اما خوب بودن به تنهایی عامل قهرمانی نیست. سرمربی باید بازیکنان خوب در اختیار داشته باشد، زمین تمرین مناسب داشته باشد، اردوهای خوبی را سپری کند و بازیهای تدارکاتی بهتری را در برنامه‌اش داشته باشد. در این صورت می‌توان از این مربی انتظار داشت تیم را قهرمان کند.

صاحب جمعی در ادامه خاطرنشان ساخت: اگر هیات مدیره ملی پوشان را حفظ کند و آنگاه نقاط ضعفی که در سال گذشته مشهود بود را ترمیم کند، می‌توان گفت استقلال مدعی قهرمانی در لیگ نوزدهم است.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: باشگاه هنوز رسماً خریدهای این فصل را اعلام نکرده و تنها نام‌هایی که غیر رسمی عنوان شده را شنیده‌ام. اگر این خریدها صحت داشته باشد، باید بگویم آنهایی که به باشگاه برای جذب بازیکن مشاوره می‌دهند مشاوران خوبی نیستند.

وی در توضیح این مطلب گفت: ما می‌بینیم آبی پوشان فصل گذشته در بخش مهاجم چارچوب شناس ضعف داشتند و حالا هیچ خریدی در این راستا صورت نگرفته و خریدها در خط دفاع و میانی انجام می‌شود. مدیران این مجموعه بدانند که مهاجم گلزن از نان شب برای این تیم واجب تر است.

کد N2194133

وبگردی