آفتاب

کولاکوویچ: معروف به خاطر شلوغی نیامد / تغییرات در تیم‌ها طبیعی است

کولاکوویچ: معروف به خاطر شلوغی نیامد / تغییرات در تیم‌ها طبیعی است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تغییرات دلایل مختلفی دارد از جمله مصدومیت و خستگی و ... حتی شاهد هستیم تیمی مانند استرالیا هم تغییراتی در ترکیب تیم خود ایجاد می کند.

به گزارش ایلنا،  ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل استرالیا در نشست خبری حضور پیدا کرد و در مورد این مسابقه اظهار داشت: تمام تیم ها این امتیاز را داشتند که در این جو فوق العاده بازی کنند. ما میزبان بودیم و هواداران در ارومیه و اردبیل ما را به خوبی حمایت کردند.

وی ادامه داد: در ست اول بازی روز گذشته و دیدار مقابل کانادا حضور تماشاگران فشاری هم به ما وارد کرد. در مجموع خوشحالم که توانستیم دو هفته از حریفان خود میزبانی کنیم.

کولاکوویچ درباره دلیل تغییرات اخیر تصریح کرد: معمولاً به عنوان یک مربی اهمیتی به خیلی از صحبت‌ها نمی‌دهم، چون من مربی هستم و باید کار خودم را انجام دهم. تمایلی ندارم هر روز درمورد این موضوع صحبت کنم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: تغییرات دلایل مختلفی دارد از جمله مصدومیت و خستگی و ... حتی شاهد هستیم تیمی مانند استرالیا هم تغییراتی در ترکیب تیم خود ایجاد می کند.

وی درخصوص عملکرد معنوی نژاد عنوان کرد: او در بازی های زیادی این فرصت را داشت که به ما کمک کند. او در بازی مقابل آرژانتین در هفته دوم مصدوم شد، اما حالا به تیم برگشته است. معنوی نژاد نیاز به اعتماد به نفس دارد تا با تیم هماهنگ شود. امروز او در مجموع خوب بازی کرد، اما چند بار در زدن سرویس پرشی مشکل داشت.

کولاکوویچ درمورد غیبت سعید معروف در نشست خبری روز گذشته گفت: معروف به دلیل ازدحام مقابل سالن کنفرانس نتوانست به نشست خبری بیاید. مردم می‌خواستند با وی عکس بگیرند، اما قطعاً در بازی های بعدی حتما در نشست خبری حضور پیدا می‌کند.

کد N2193665

وبگردی