لیگ ملت‌های والیبال - اردبیل

لبدو: تماشاگران ایران ورق را برگرداندند/ نتوانستیم یک ست را ببریم

تیم ملی والیبال استرالیا, لیگ ملت های والیبال, والیبال

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا بعد بازی با ایران گفت: تماشاگران ایران با حمایت فوق العاده ای که از تیمشان داشتند در ست اول ورق بازی را برگرداندند.

به گزارش خبرنگار مهر، سالن «حسین رضازاده» اردبیل امروز (شنبه) میزبان دومین روز از رقابت‌های هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال بود. تیم ملی در دومین بازی این هفته برابر تیم استرالیا صف آرایی کرد.

مارک لبدو در نشست خبری بعد بازی برابر ایران گفت: ابتدا تبریک می گویم به تیم ایران و ایرانیان. همیشه بازی برابر تیم های صدرنشین سخت است. در ست اول شانس برتری داشتیم اما در ادامه و با حمایت تماشاگران ورق بارگشت و نتوانستیم به برتری برسیم.

لبدو ادامه داد: این را در نظر داشته باشید لیگ ملت ها رقابت های طولانی هستند. آن هم در مدت زمان کوتاه. اگر بخواهیم امکانات خود را با لهستان و ایتالیا در نظر بگیریم بسیار محدود هستیم. بازی سختی مقابل پرتغال در پیش داریم. با این حال امیدوارم جز تیم های راه یافته به مرحله نهایی باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا درباره میزبانی گفت: میزبانی فوق العاده بود. کاملاً می توان احساس کرد والیبال برای مردم مهم است. نه برای ما بلکه برای هرکسی اینجا والیبال بازی کند فوق العاده و عالی است. خوشحالم بازیکنان جوانم در چنین جوی بازی کردند و تجربه به دست آورند.

کد N2193639