قیمت یورو و قیمت دلار در بازار امروز | شنبه ۱ تیر ۹۸

قیمت دلار, قیمت امروز دلار, قیمت امروز ارز, قیمت دلار در بازار آزاد تهران,قیمت دلار امروز 1 تیر,قیمت امروز دلار 1 تیر,قیمت امروز یورو,قیمت یورو امروز 1 تیر,قیمت امروز دلار در صرافی

امروز شنبه اول تیر ماه "قیمت دلار" با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه، ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شد.

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز شنبه اول تیر با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه، ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۱۰۰ تومان کاهش داشت و ۱۵ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان است.
اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (شنبه یک تیر ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۳ هزار و ۴۷۷ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۷۵۲ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد


همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.
برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.

قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار۱۳۳۵۰
یورو۱۵۲۱۵
درهم امارات۳۶۳۵
پوند۱۷۰۱۰
دلار کانادا۱۰۰۸۰
لیر ترکیه۲۲۹۵
دلار استرالیا۹۲۵۵
یوان چین۱۹۳۵

فرارو
کد N2193380