آفتاب

روابط عمومی جدید استقلال نیامده دردسرساز شد!

روابط عمومی جدید استقلال نیامده دردسرساز شد!

مدیر جدید روابط عمومی باشگاه استقلال در نشست خبری «آندره استراماچونی» اولین حاشیه را برای این باشگاه ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال درحالی روز پنجشنبه برگزار شد که این اولین تجربه حامد حاجیلو مدیر جدید روابط عمومی این باشگاه بود و هر چند مراسم با عنوان معارفه و نشست خبری برگزار شد اما حرف و حدیث زیادی را به همراه داشت.

جدا از اینکه دعوت پیشکسوتان و قدیمی های این باشگاه اقدامی شایبسته بود اما برخورد مدیر روابط عمومی با یک سوال منطقی و بدون حاشیه، نشان از بی تجربگی مدیر روابط عمومی دارد که نخستین چالش را برای وی بوجود آورد.

در این نشست خبرنگار روزنامه خبر ورزشی که از قدیمی ها و باتجربه های این حوزه است از استراماچونی پرسید «آیا برای حضور در ایران با سرمربی سابق استقلال (وینفرد شفر) مشورت هم کرده است؟» که این پرسش با واکنش نامناسب حاجیلو مواجه شد و وی این خبرنگار را به ایجاد حاشیه برای تیم متهم کرد.

البته این پایان ماجرا نبود و ساعاتی بعد از این نشست، ویدئویی از این سوال در فضای مجازی منتشر شد و برخی هواداران استقلال هم علیه این روزنامه و خبرنگار آن موضع تند گرفتند و کار را به توهین هم کشاندند. این در حالی است که مهدی همدانی یکی از بی حاشیه ترین خبرنگاران است و حدود ۲۰ سال سابقه کار در این حوزه را دارد.

امید است مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال بتواند تعامل بهتر و سازنده‌تری با اهالی رسانه داشته باشد و اجازه بدهد آنها در فضایی که عنوانش «نشست خبری» بوده سوالات درست و حرفه‌ای شان را بپرسند.

کد N2193206

وبگردی