آفتاب
در گفتگو با مهر عنوان شد؛

بازیکن باید گذشته‌اش را به یاد بیاورد و برای استقلال شرط نگذارد

بازیکن باید گذشته‌اش را به یاد بیاورد و برای استقلال شرط نگذارد

پیشکسوت آبی پوشان گفت: بازیکنانی که با استقلال چهره شدند باید گذشته خود را به خاطر بیاورند و برای تمدید قرارداد مشکل ایجاد نکنند.

داود حسینی در گفتگو با خبرنگارمهر اظهار داشت: روند پیش فصل استقلال کند است و باید بابت این موضوع احساس نگرانی کرد. استقلال در چند سال اخیر همیشه در پیش فصل‌ها ضربه خورده و قهرمانی را از دست داده و متاسفانه این اتفاق در حال تکرار است.

وی افزود: اگر قرار باشد باز هم در نیم فصل اول به دلیل خوب سپری نشدن پیش فصل امتیازات تعیین کننده‌ای از دست بدهیم، در نیم فصل دوم هرچقدر هم که خوب باشیم باز قهرمان نخواهیم شد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص حواشی پیش آمده در خصوص تمدید ملی پوشان این تیم گفت: اصل مطلب این است که برخی از مدیران برنامه به خاطر سودجویی‌های خود این وسط شیطنت می‌کنند و این باعث شده تا بین مدیران مجموعه و بازیکنان اختلاف ایجاد شود. اما بعد از آن خود بازیکنان هم همکاری لازم را با باشگاه نمی‌کنند.

حسینی گفت: بازیکنانی که سابقه بازی در استقلال دارند باید به این نکته توجه کنند که با این تیم چهره شدند و در دل میلیون‌ها هوادار جا گرفتند و حالا نباید گذشته خود را فراموش کنند و برای تمدید قرارداد باشگاه را دچار مشکل کنند.

سرمربی تیم نونهالان استقلال ادامه داد: به اعتقاد من تصمیم باشگاه برای نبستن قرارداد بلند مدت با بازیکنان بالای ۳۰ سال درست و قابل دفاع است. ضمن اینکه من از جایی شنیدم استراماچونی اصلاً تمایلی به استفاده از بازیکنان بالای ۳۰ سال ندارد و اساس کارش را بر استفاده از بازیکن جوان بسته است.

حسینی در خاتمه گفت: بعنوان پیشکسوت استقلال امیدوارم شرایط این تیم برای فصل پیش رو سامان گرفته و رضایت هواداران جلب شود.

کد N2193067

وبگردی