کولاکوویچ: برای تفریح به شیکاگو نمی رویم/ غفور باید از اول بازی می کرد

توپ و تور,تیم ملی والیبال ایران,کولاکوویچ,سرمربی تیم ملی والیبال ایران

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما برای تفریح به شیکاگو نمی رویم و به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم.

به گزارش ایلنا، ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل پرتغال در هفته چهارم رقابت های لیگ ملت های 2019 در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این بازی گفت: در ابتدا تشکر می کنم از مردم خوب اردبیل که امروز از ما حمایت کردند.

وی افزود: به پرتغال تبریک می گویم چون در دو ست اول خیلی خوب بودند و در آستانه پیروزی قرار داشتند. اعتماد به نفس مان را در برخی از لحظات از دست دادیم، اما باید خیلی خوشحال باشیم که در این بازی سخت به پیروزی رسیدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: حملات پس از دریافت های ما چندان ایده آل نبود. به این پیروزی احتیاج داشتیم. باید به همه حریفان احترام گذاشت و اگر روزی 100 درصد آماده نباشیم نمی توانیم مقابل حریفان پیروز شویم. پرتغال امشب خیلی خوب بود و بازهم به آنها تبریک می گویم.

وی با اشاره به عملکرد فنی تیم ایران خاطرنشان کرد: اصغر مجرد بازیکن خوبی است و امروز جایگزین موسوی شد. نیاز داشتیم که برنده باشیم و باید به آینده هم فکر می کردیم. حضور بازیکنان باتجربه برای رسیدن به پیروزی نیاز است. یلی عملکرد خوبی داشت و غفور که جایگزین وی شد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص غیبت نوید مشجری، آنالیزور تیم ملی عنوان کرد: وظیفه اصلی من بهبود ارتباط من با شما است و این وظیفه من نیست که بخواهم کسی را بخندانم؛ متاسفم اگر این اتفاق رخ داده است. مشجری مدتی غایب بود و دیر به تیم ملی اضافه شد. او عضوی از تیم ما است و قطعاً در آینده از وی استفاده خواهیم کرد.

کولاکوویچ درخصوص بازی استرالیا گفت: استرالیا در رتبه بالای لیگ ملت ها نیست، اما آنها همیشه سخت بازی می کنند و حریفان خود را اذیت کرده اند. آنها کم پیروز شده اند، اما بازی امروز به ما یاد داد که باید به همه حریفان احترام بگذاریم. استرالیا حریفی است که خیلی با آنها روبرو خواهیم شد. ما 2 برد نیاز داریم تا به فینال برسیم؛ ضمن اینکه برخی بازیکنان هم نیاز به استراحت دارند.

وی افزود: شیکاگو شهر قشنگی است، اما ما برای تفریح به شیکاگو نمی رویم و به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم. من می دانم که ایران پیش از این تنها یک بار به فینال صعود کرده و این مسیری که در پیش گرفته ایم خیلی مهم است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص وضعیت امیر غفور، تصریح کرد: ما مقابل تماشاگران خود نیاز داریم که برنده باشیم. بازیکنان با تجربه در لحظات سخت به کمک تیم می آیند. غفور کمی مصدوم بود و نیاز داشت که استراحت کند. فکر می کنم این اشتباه ما بود که از ابتدا به وی بازی ندادیم هرچند که پوریا یلی هم بد بازی نکرد.

کد N2192971