آفتاب
جعفر مختاریفر:

بزرگتر از استراماچونی هم نمی‌تواند استقلال را قهرمان کند

بزرگتر از استراماچونی هم نمی‌تواند استقلال را قهرمان کند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط خوبی بر استقلال حاکم نیست و تنها یک معجزه می‌تواند این تیم را برای فصل بعد قهرمان کند.

جعفر مختاریفر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با شرایطی که تیم استقلال دارد استراماچونی که هیچ، مربیان خیلی بزرگ تر از او هم نمی‌توانند از این تیم، مدعی قهرمانی بسازند.

وی افزود: قهرمان شدن زیر ساخت، ابزار و امکاناتی می‌خواهد که فعلاً آن را در این باشگاه نمی‌بینیم. هیچ تیمی شانسی مدعی قهرمانی نمی شود و باید امکانات آن را فراهم کرد. با این روندی که من از استقلال می بینم نمی توانم شانس زیادی برای قهرمانی‌اش در فصل جدید قائل شوم. تنها یک معجزه می تواند قهرمانی فصل بعد را برای ما به ارمغان بیاورد.

کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: مدیران بالادستی در وزارت ورزش باید واکاوی کنند و ببینند در این تیم چه مشکلی وجود دارد که همه بازیکنان باتجربه و بزرگتر ناراضی هستند. مگر می شود مشکلی نباشد و پنج، شش بازیکن با هم همصدا شده و ابراز نارضایی کنند.

مختاریفر خاطرنشان ساخت: من که در باشگاه نیستم ببینم مشکل کجاست، اما آنهایی که مسئولیت دارند باید منشاء مشکل را شناسایی کرده و آن را از بین ببرند در غیر اینصورت مدیون میلیون ها هوادار استقلال خواهند شد.

کد N2192925

وبگردی