آفتاب
اختلافات درونی تمامی ندارد؛

پشت پرده استعفای رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال

پشت پرده استعفای رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران امروز استعفا کرد تا چالش تازه‌ای پیش روی این تیم قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، استقلال هم مثل پرسپولیس درگیر بحران است. با این تفاوت که بحران آبی‌ها خود ساخته است و مشکلات و اختلافات درونی باشگاه است که هر ساعت یک چالش تازه برای آنها ایجاد می‌کند.

بحران تازه آبی‌ها از مصاحبه روز گذشته معاون باشگاه آغاز شد. مصاحبه‌ای که برخی از اختلافات درونی باشگاه را باز کرد و باعث شد تا دو بازیکن ملی پوش این تیم در مقام پاسخگویی بر آمده و اختلافات این تیم علنی شود.

این پایان کار نبود و امروز هم پژمان منتظری، یکی دیگر از ملی پوشان استقلال در گفتگویی مفصل نارضایتی‌اش از شرایط باشگاه را ابراز و خداحافظی‌اش از این تیم را به دلیل همین مشکلات اعلام نمود.

پس از آن احمد سعادتمند رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال هم استعفای خود را اعلام کرد. هرچند «دو شغله بودن» دلیل استعفای سعادتمند اعلام شد، اما شاید «دو شغله بودن» تنها بهانه‌ای برای استعفای رئیس هیات مدیره بود.

خبرنگار مهر در این خصوص کسب اطلاع کرد ناهماهنگی‌های مدیریتی، اختلافات درونی، نارضایتی بازیکنان از روند مذاکرات، عدم رضایت هواداران و ناهماهنگی کادر مدیریتی با هیات مدیره، اصلی ترین دلیل استعفای رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال بود.

کد N2191458

وبگردی