آفتاب

افتتاح باشگاه ورزشی بنام علیرضا فغانی

افتتاح باشگاه ورزشی بنام علیرضا فغانی

باشگاه ورزشی ویژه کارکنان شهرداری منطقه 20 با عنوان علیرضا فغان یدر ساختمان مرکزی این منطقه افتتاح شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار شهردار منطقه 20 در مراسم افتتاح باشگاه ورزشی علیرضا فغانی ویژه ورزش کارکنان، گفت: این فضای ورزشی با هدف ایجاد نشاط وپویایی بیش از پیش در بین کارکنان و با لحاظ آیتم های صرفه جویی و صرف کمترین هزینه راه اندازی شده است که امیدواریم پرسنل در جهت سلامت جسمی و روحی، بیشترین بهره برداری را از این مجموعه ببرند. افشار افزایش بهره وری را تابعی از اتقاء انگیزه شغلی، شایسته سالاری، حس تعلق و ایجاد خلاقیت و نوآوری برشمرد و افزود: عوامل بهداشتی و انگیزشی نیز از دیگر آیتم های موثر برای افزایش اثربخشی افراد و پرسنل به شمار می رود که این مجموعه ورزشی در راستای ارتقای سلامت جسمی، یکی از عوامل بهداشتی افراد آماده شده است. 

وی با اشاره به اینکه مدیران و کارکنان مدیریت شهری از 8 تا 14 ساعت در سازمان کار می کنند، گفت: برای جبران آسیبی که متاثر از فضای کار است بایستی شرایط تامین سلامت جسمی کارکنان فراهم شود تا کارکنان دهه سوم عمر کاری خود را در نهایت صحت و سلامت بگذرانند و مشکل حادی پیدا نکنند.

افشار در ادامه به لزوم تغییر رویکرد اشاره کرد و افزود: دانش، مهارت، نگرش و پیچیدگی های شخصیتی از مولفه های شایستگی هستند که از این میان، نگرش به عنوان مهمترین آیتم بایستی مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه پرسنل شهرداری خدمت به همنوع را با پشتوانه ایدئولوژی مذهبی خودشان پیش می برند، گفت: تمامی کارکنان شهرداری باید مدنظر قرار دهند که شهرداری سازمان انتفاعی نیست و یک سازمان عمومی است و کارکنان آن با حس خدمت و مسئولیت پذیری بالایی مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند.

شهردارمنطقه 20 به نامگذاری این باشگاه ورزشی نیز اشاره کرد و افزود: علیرضا فغانی از افتخارآفرینان کشور و چهره بین المللی است که به عنوان الگوی ورزشی، جایگاه ارزشمند و والایی دارند اما شهرداری منطقه 20 نیز به نوبه خود در حد سازمانی وظیفه داشته است تا برای ارج نهادن به افتخارات ارزشمند این پرسنل منطقه 20، باشگاه ورزشی به نام ایشان نامگذاری شد.

مراسم افتتاح باشگاه ورزشی علیرضا فغانی ویژه کارکنان شهرداری منطقه 20 با حضور مدیران ارشد شهرداری منطقه 20، معاون اجرایی اداره کل رفاه شهرداری تهران، پرسنل ورزش دوست منطقه 20 در سوله بحران ساختمان مرکزی انجام شد و از این پس پرسنل می توانند از حق ماموریت ورزشی 3 ساعت در هفته خود به خوبی از این فضا بهره مند شوند.

 

کد N2191166

اخبار مرتبط

تازه های خبری