آفتاب

با حضور رئیس دیوان عالی کشور انجام شد

تجلیل ازقضات پیشکسوت دیوان عالی کشور با بیش از ۶۰ سال خدمت قضایی

تجلیل ازقضات پیشکسوت دیوان عالی کشور با بیش از ۶۰ سال خدمت قضایی

مراسم تجلیل از قضات پیشکسوت دیوان عالی کشور با بیش از ۶۰ سال خدمت قضائی به ملت شریف ایران، صبح امروز در سالن هیأت عمومی دیوان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دیوان عالی کشور، مراسم تجلیل از قضات پیشکسوت دیوان عالی کشور با بیش از ۶۰ سال خدمت قضائی به ملت شریف ایران، صبح امروز در سالن هیأت عمومی دیوان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم در مراسم تجلیل از ۴ قاضی پیشکسوت دیوان عالی کشور، اظهار کرد: حضرات و اساتید از شایسته‌ترین و باسابقه‌ترین قضات دیوان عالی کشور هستند که با این سابقه کاری در بین همکاران قضائی کشور می‌درخشند.

وی گفت: دستگاه قضائی از وجود پربرکت این عزیزان بهره مند است و ملت از خدمات شایسته آنان در راستای اجرای عدالت خاطره‌ای بیاد ماندنی دارد.

وی تصریح کرد: تجلیل از قضات، کوچک‌ترین عملی است که می‌توانیم برای دلگرمی همکاران قضائی که خالصانه و بدون هیچ گونه توقعی خدمت رسانی می‌کنند را انجام دهیم و به تدریج از این عزیزان تقدیر خواهیم کرد.

گفتنی است دراین مراسم از خدمات محمد ناصری صالح آباد رئیس شعبه ۲۰، عبدالحسین طباطبایی مستشار شعبه ۳۴، رحمت الله سعیدی رئیس شعبه ۲۵ و عبدالمحمد خالصی رئیس شعبه ۴۰ دیوان عالی کشور تقدیر به عمل آمد.

کد N2191163

اخبار مرتبط

تازه های خبری