علی موسوی در گفتگو با مهر:

استقلال مربی خوبی آورده و باید بستر مناسب را برای او آماده کند

سید علی موسوی, تیم فوتبال استقلال تهران, لیگ برتر فوتبال ایران

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استراماچونی مربی خوبی است و حالا که به استقلال آمده باید بستر مناسب را هم برای کار کردن او فراهم کنند.

علی موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استقلال چند سال است که در پیش فصل شروع مناسبی ندارد و نتیجه آن هم از دست رفتن قهرمانی در پایان فصل می‌شود. اتفاقی که متاسفانه باید بگویم در این فصل هم در حال تکرار شدن است.

وی افزود: کافی بود مدیران تیم فصل گذشته را حفظ کنند و با دو سه تغییر تیم را مدعی قهرمانی کنند. اما این اتفاق مهم رخ نداد.

مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت: استراماچونی مربی خوبی است و حالا که پای یک مربی خوب به استقلال باز شده، باید بستر مناسب هم برای کار کردن او فراهم بشود. مگر می‌شود مربی خوب آورد اما ابزار مناسب برایش تهیه نکرد و انتظار نتیجه گرفتن داشت. استراماچونی از دل اروپا و از ناز و نعمت به فوتبال ایران آمده و اگر ببیند اینجا شرایط مناسب نیست زود از کوره در می رود.

موسوی در خصوص روند نقل و انتقالات بیان داشت: تاکنون که باشگاه به صورت رسمی خریدها را اعلام نکرده و ما هم به صورت غیر رسمی برخی نام‌ها را شنیده‌ایم. اما به طور کلی استقلال تیمی است که باید به دنبال جذب بازیکن ستاره باشد. بازیکنی که از همان روز اول برای این تیم مفید باشد نه بازیکنانی که بیایند یکی دو سال بعد ستاره شوند.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص انتظاری که از استراماچونی می رود بیان داشت: اگر واقع بین باشیم باید گفت غیر منصفانه است اگر در همین فصل از استراماچونی انتظار قهرمانی داشته باشیم. استقلال شرایط قهرمانی را برای فصل بعد ندارد، چون در حال ساختن تیمی از نو می‌باشد.

کد N2190229