آفتاب

کولاکوویچ: برابر روسیه سرویس های خوبی زدیم/ درباره محمودی شوخی می کنید؟!

کولاکوویچ: برابر روسیه سرویس های خوبی زدیم/ درباره محمودی شوخی می کنید؟!

سرمربی تیم ملی ایران گفت: این برای بار سوم است که درباره شهرام محمودی سوال از من پرسیده می شود و فکر می‌کنم شما با من شوخی می‌کنید!

به گزارش ایلنا، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از پایان بازی برابر روسیه در نشست خبری گفت: از مردم ایران مخصوصاً مردم خوب ارومیه، بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم که میزبانی خوبی داشتند. اگر قرار باشد یک بار دیگر در ارومیه بازی کنیم نیازمند حمایت چنین تماشاگرانی هستیم. برای ما مهم این است که حتماً به فینال برویم و مشخص نیست تا انتها صدرنشین باشیم.

او در مورد نوسان کیفیت بازیکنانش خاطرنشان کرد: ما در گذشته شروع بدی در تورنمنت ها داشتیم، اما این بار تورنمنت را خوب شروع کردیم. کیفیت بالای ملی پوشان ایران موجب می شود تا برای هر امتیاز بجنگند. بازی مقابل تیم هایی که خیلی تلاش می‌کنند و می خواهند ما را شکست بدهند کمی سخت است؛ در ست دوم از حریف عقب افتادیم، اما خیلی خوب و بدون پذیرش شکست جنگیدیم و برنده شدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: هدف ما برای این بازی زدن سرویس های قدرتمند بود و به بهترین صورت این کار را انجام دادیم. شانس دیگری برای پیروزی مقابل روسیه نداشتیم، چون دریافت کننده های خوبی دارند. اگر توپ راحت به دست پاسور آنها می رسید کار ما خیلی سخت می شد. موسوی، فیاضی و معروف در این بازی سرویس های خوبی زدند. به صورت کلی تلاش کردیم روی زدن سرویس تمرکز کنیم و این موضوع بسیار به ما کمک کرد.

کولاکوویچ در خصوص استفاده از شهرام محمودی دربازی های بعدی، عنوان کرد: این برای بار سوم است که این سوال از من پرسیده می شود و فکر می‌کنم شما با من شوخی می‌کنید، اما یک سوال جدی هم پرسیدید که سورپرایز شدم. درمورد شهرام محمودی باید بگویم که او از ناحیه مچ پا مصدوم بود و نمی توانست پرش داشته باشد و در حال مداوا است. با وی در تماس هستیم و در فرصت های آینده از حضور وی استفاده می‌کنیم.

کد N2189850

وبگردی