آفتاب
رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد خبر داد؛

دستگیری خرده فروش موادمخدر با ۶۰ بسته هروئین و شیشه

دستگیری خرده فروش موادمخدر با ۶۰ بسته هروئین و شیشه

رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد از دستگیری خرده‌فروش مواد مخدر و کشف ۶۰ بسته هروئین و شیشه از متهم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ احمد ناصری، با اعلام خبر بازداشت خرده‌فروش موادمخدر و کشف اسلحه کمری از وی، در تشریح این خبر اظهار کرد: شب گذشته حین اجرای طرح مقابله با سرقت در محدوده یوسف‌آباد، مأموران ضربت به همراه مأموران عملیات کلانتری به دو نفر پیاده که در بوستانی واقع در تقاطع اتوبان کردستان و خیابان اسدآبادی بودند، مشکوک شدند.

رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد تصریح کرد: حین اقدام مأموران برای دستگیری این دو نفر، هر دو آنها متواری شده که مأموران به تعقیب فردی پرداختند که همراه خود یک کیف‌دستی داشت و احتمال وجود موادمخدر یا اسلحه داخل کیف وجود داشت که با دستگیری وی، از داخل کیف، ۶۰ بسته هروئین و شیشه مخدر به همراه یک اسلحه کلت‌کمری به دست آمد.

وی افزود: متهم به کلانتری انتقال یافت اما در کلانتری نیز همچنان مشتریان زیادی برای دریافت موادمخدر مصرفی‌شان با تلفن‌همراه وی تماس می‌گرفتند که در بررسی سوابق متهم مشخص شد وی ۶ ماه پیش متهم توسط کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد بازداشت و روانه زندان شده اما پس از گذشت از چهار ماه و نیم با آزادی از زندان، دوباره به اعمال مجرمانه خود روی آورده است.

ناصری با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری متهم دیگر پرونده از تشکیل پرونده برای متهم بازداشت شده و معرفی وی به دادسرا خبر داد.

کد N2189591

وبگردی