آفتاب

تولدی که به صحنه جنگ تبدیل شد!

تولدی که به صحنه جنگ تبدیل شد!

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از درگیری در یک جشن تولد و بازداشت ۶ نفر در رابطه با درگیری خبر داد.

به گزارش آفتاب، شب گذشته (24 خرداد 98) مأموران کلانتری 112 ابوسعید از درگیری منجر به تخریب خودرو در محدوده این کلانتری قرار گرفتند و سریعاً برای انجام تحقیقات اولیه به محل اعزام شدند.

با انجام تحقیقات اولیه مشخص شد یک خانواده برای دختربچه 9 ساله‌شان جشن تولد با حضور 25 مهمان برگزار کرده بودند حین برگزاری این مراسم، بحث خانوادگی بین دو مرد با مردی دیگر پیش آمده که در ادامه سه نفر دیگر، شامل خانمی جوان و دو آقای دیگر وارد ماجرا شده بودند.

این درگیری به بیرون از خانه کشیده و این 6 نفر با حضور در خیابان، ضمن تخریب شیشه خودروی پژو 405 پارک شده‌، شیشه‌های در پارکینگ خانه‌ای را نیز تخریب کرده بودند که همسایه‌ها با شدت گرفتن درگیری، پلیس را در جریان موضوع قرار دادند.

با انتقال 6 متهم دستگیر شده به کلانتری، مشخص شد یکی از آنها از ناحیه سر مصدوم شده که این فرد برای درمان به بیمارستان انتقال یافت که پنج متهم دیگر مدعی بودند این مصدوم با زدن گلدانی به سرش، خود را مجروح کرده است.

سرهنگ صادق ضرونی؛ رئیس کلانتری 112 ابوسعید با اعلام این خبر گفت: هر 6 متهم با تشکیل پرونده‌ای برای سیر مابقی مراحل قانونی، به مقام قضایی معرفی شدند.

منبع، تسنیم


کد N2189582

اخبار مرتبط

تازه های خبری