آفتاب

اسدی: حق تراکتور است با دنیزلی جام بگیرد / کمالوند استاد من است

اسدی: حق تراکتور است با دنیزلی جام بگیرد / کمالوند استاد من است

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره انتخاب این تیم و همکاری با فراز کمالوند صحبت کرد.

مرتضی اسدی در گفت و گو با ایلنا درباره همکاری با فراز کمالوند در پارس جنوبی جم گفت: این حق آقا فراز بوده که در لیگ برتر مربیگری کند و با شرایطی که پیش آمد یک فصل در لیگ یک حضور داشت، حالا به لیگ برتر برگشته تا خودش را اثبات کند. این توانایی را دارند و رزومه ایشان نشان داده که نتایج خوبی دریافت کرده و آمار خوبی از خودش به جای گذاشته است. 

او ادامه داد:‌ پارس جنوبی جم طی دو فصل گذشته از تیم‌های خوب لیگ برتر بوده که بین تیم‌ها بالای جدول حضور داشته و انتخابی که ایشان داشته به نظرم درست است. با شرایط لیگ امسال فکر می‌کنم تیم‌های بالای جدولی متفاوت‌تر خواهند بود. نقل و انتقالات را هم آغاز کرده‌ایم و نسبت به نیاز تیم بازیکنان زیر نظر آقای کمالوند جذب می‌شوند.

اسدی درباره مربیگری در پارس جنوبی گفت: من شاگرد آقا فراز بودم و رابطه ایشان با من استاد و شاگردی  است. بالطبع از نظر روحیه و اخلاق به هم نزدیک هستیم و شناختی خوبی از یکدیگر داریم. ایشان صلاح دیدند که این فصل کنار هم باشیم و من هم از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنم و امیدوارم که این فصل نتایج لذت‌بخشی کسب کنیم.

مربی پارس جنوبی در این خصوص که درباره مشکلات مالی این تیم آگاهی دارد یا خیر گفت: حقیقتا طبق شنیده‌ها می‌دانستم که مشکل وجود داشته و الان هم نمی‌دانم که بودجه باشگاه چقدر است ولی با مدیریت باشگاه و آقای کمالوند سعی می‌کنند در اندازه‌ای که تیم قدرتمند در لیگ ظاهر شود بازیکن جذب می‌کنند و در این راستا یکسری قول‌ها داده‌اند که امیدواریم عملی شوند. آقای کمالوند بازیکنان باانگیزه و جوان را جذب می‌کنند تا از این نیروی جوانی و جویای نام بودن آنها استفاده کنیم تا نتیجه گیری کنیم. 

اسدی درباره حضور مصطفی دنیزلی در تیم سابقش، تراکتورسازی تبریز، گفت: نمی‌دانم در این چند سال که حضور نداشتند کجا بودند اما کارنامه خوبی در ایران داشته‌اند و نتایج خوبی گرفته‌اند. امیدواریم تراکتورسازی که تیم مردمی است و با شرایط سختی از تیم‌شان حمایت می‌کنند فصل بعدی حداقل یک جام را به دست بیاورند. امیدواریم امسال با تدابیری که آنها دارند امسال حداقل با یک جام دل هواداران را شاد کنند که طی این چند سال به حق خود نرسیده‌اند.

مربی پارس جنوبی در پایان درباره حضور مارک ویلموتس در تیم ملی گفت: الان که زمان قضاوت نیست چون ایشان تازه کارشان را آغاز کرده‌اند. ایشان در بلژیک خیلی خوب بوده‌اند و همین روحیه جنگندگی که در تیم ملی سر گرفته شده بچه‌ها بهتر بازی کردند و تقویت شده‌اند. امیدوارم که تیم ملی با نتیجه گرفتن مردم این کشور را خوشحال کند؛ برای همه ملی پوشان و سرمربی آن آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم دوباره به راحتی به جام جهانی برسیم.

کد N2189404

وبگردی