ماموریت دشوار مرد ایتالیایی؛ استراماچونی، حلال این همه مشکل؟

فوتبال,استقلال,استراماچوني

به احتمال فراوان استراماچونی تا پایان هفته وارد کشور خواهد شد.

به گزارش ایلنا،به نظر می‌رسد پس از کش و قوس‌های فراوان کار آندرا استراماچونی با استقلال تمام شده و مرد ایتالیایی را باید سرمربی استقلال در لیگ نوزدهم بدانیم. دستیاران این مربی در تهران از امکانات باشگاه استقلال بازدید کردند و به احتمال فراوان خود او تا پایان هفته وارد کشور خواهد شد.

این قطعا یک خبر خوش مهم برای هواداران است، اما پرسش اینجاست که آیا همه مشکلات باشگاه با انتخاب استراماچونی حل خواهد شد؟ متاسفانه اینطور به نظر نمی‌‎رسد. در حال حاضر شکاف بین بازیکنان به بالاترین حد ممکن رسیده و تیم برای بازگشت به ثبات، نیاز به یک خانه‌تکانی بزرگ و اساسی دارد.

دیگر همه در جریان مشکلات موجود بین رحمتی، منتظری، حیدری و ... هستند. به علاوه خود فتحی هم به عنوان مدیرعامل رابطه چندان خوبی با برخی نفرات از جمله فرشید باقری و وریا غفوری ندارد. غیر از این، هیات‌مدیره استقلال با استراماچونی همدل نیست و گاه و بیگاه مصاحبه‌هایی از اعضا منتشر می‌شود که آن‌ها نسبت به نتیجه‌گیری این مربی ابراز تردید می‌کنند.

به نظر می‌رسد مهم‌ترین مشکل هیات‌مدیره این است که در فرایند انتخاب استراماچونی دور خورده و به بازی گرفته نشده است. این مسایل می‌تواند کار را برای کادر ایتالیایی دشوار کند؛ اما در عین حال شاید استرا هم مثل برانکو یک «مربی- مدیر» از آب درآمد و توانست یک‌تنه زمام امور باشگاه را به دست بگیرد. فعلا این تنها امیدواری هواداران است، تا ببینیم بعدا چه می‌شود.

 

 

کد N2187885