پارس جنوبی جم، جدی‌ترین مشتری هافبک نساجی

فوتبال,نساجی مازندران,پارس جنوبی جم,امید سینگ

بازیکن سابق تیم پارس جنوبی جم در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امید سینگ یکی از پدیده‌های پارس جنوبی جم بود که در مسیر صعود این تیم به لیگ برتر نقش پررنگی داشت؛ سینگ با آمار موفق در لیگ دسته اول مورد توجه چندین تیم لیگ برتر قرار داشت اما در نهایت مسابقات لیگ هفدهم را با طلایی پوشان تجربه کرد.

او در تابستان گذشته به پیشنهاد نساجی پاسخ مثبت داد و با جدایی از پارس جنوبی به تیم دیگری پیوست که به تازگی لیگ برتری شده بود. هافبک 28 ساله در جمع قرمزپوشان قائمشهر 22 مسابقه لیگ برتری انجام داد و فصل نسبتا موفقی را پشت سر گذاشت.

سینگ اکنون با پایان قرارداد یک ساله با نساجی چند روز دیگر با فرا رسیدن تابستان می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد نساجی را ترک کند. نساجی با پایان فصل شاهد خداحافظی مجید جلالی و دستیارانش بود و اکنون وضعیت مشخصی برای فصل بعدی ندارد تا بازیکنان آن برای ادامه همکاری دچار تردید باشند.

پارس جنوبی جم اکنون در صف مشتریان سینگ حضور دارد و در کنار سایر تیم‌های جنوبی که خواستار به خدمت گرفتن او هستند مذاکراتی را انجام داده است. او خاطرات خوشی را در جم سپری کرده و باید منتظر ماند و دید که دوباره این تیم را انتخاب می‌کند یا خیر.

کد N2187884