امروز؛

بلیط فروشی روز دوم مسابقات لیگ جهانی والیبال درارومیه آغاز می شود

پیمان رضایی, والیبال, شهرداری ارومیه

ارومیه – مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: ساعت ۱۶ امروز چهارشنبه بلیط ‌فروشی روز دوم هفته سوم، مسابقات لیگ جهانی والیبال در ارومیه به صورت اینترنتی آغاز می‌شود.

پیمان رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه فروش بلیط تنها به صورت اینترنتی انجام می‌شود افزود: مشکل فنی سایت بلیط فروشی رفع شده و علاقمندان می‌توانند نسبت به خرید بلیط روز دوم مسابقات اقدام کنند.

وی ادامه داد: هوادارانی که بلیط تهیه کرده‌اند در روز مسابقات همراه با کارت ملی و پرینت بلیط به ورزشگاه وارد شوند چون در غیر این صورت اجازه ورود نخواهند داشت و حتماً باید به توصیه‌های روی بلیط توجه کنند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با تکذیب فروش بلیط در بازار سیاه و در محل ورزشگاه اضافه کرد: در محل ورزشگاه نیز به هیچ وجه بلیط فروشی انجام نشده و بنابراین هواداران و علاقه‌مندان والیبال باید به این مهم توجه کنند.

رضایی با بیان اینکه بلیط فروشی این مسابقات توسط یک شرکت اردبیلی که فدراسیون والیبال معرفی کرده انجام گرفته است گفت: تمام بلیط‌های روز نخست بازی در روز جمعه به فروش رسیده است.

وی با بیان اینکه در آمادگی برگزاری بازی‌ها قرار داریم گفت: هفته سوم مسابقات لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۹ با حضور تیم‌های قدرتمند جهان یعنی ایران، لهستان، کانادا و روسیه در روزهای ۲۴ تا ۲۶ خرداد در ارومیه برگزار می‌شود.

کد N2186913