مارک ویلموتس:

در یک مورد مطابق انتظار نبودیم

مارک ویلموتس, تیم ملی فوتبال ایران, تیم ملی فوتبال سوریه, بازی تدارکاتی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی پرگل تیمش در نخستین دیداری که روی نیمکت این تیم نشسته بود، گفت: در همه موارد عملکرد خوبی داشتیم اما باید روی یک مورد کار بیشتری داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران که با مارک ویلموتس دوره سه ساله جدیدی را آغاز کرده است، شامگاه امروز پنجشنبه در نخستین دیدار تدارکاتی خود با این سرمربی به مصاف تیم ملی سوریه رفت و موفق شد با نتیجه ۵ بر صفر حریف خود را شکست دهد. علیرضا جهانبخش (۳۰)، مهدی طارمی (۳۷، ۵۷ و ۷۷) و الهیار صیادمنش (۸۹) برای ایران گل زدند.

مارک ویلموتس پس از این دیدار گفت: امروز بازی خیلی خوبی را شاهد بودیم. تیم منسجمی را دیدم. آنچه مهم بود توانستیم در تمامی خطوط خوب عمل کنیم. در دفاع بسیار عالی بودیم. گرچه موقع بازگشت‌ها آنطور که انتظار داشتیم نبودیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: امید ابراهیمی خیلی خوب توپ ها را پخش کرد. در هر سه خط خیلی خوب بودیم و توانستیم تواناییهایمان را نشان دهیم.

وی درباره حضور هواداران افزود: از حضور تماشاگران مخصوصا برخی بازیکنان سابق که آمدند بسیار خوشحالم. آنها می توانند ما را کمک کنند. این اتفاق خیلی خوبی است.

کد N2183431