آفتاب
در پیام های جداگانه ای؛

پیام تبریک وزیر کشور به همتایان خود در کشورهای اسلامی

پیام تبریک وزیر کشور به همتایان خود در کشورهای اسلامی

رحمانی فضلی در پیامهای جداگانه به وزرای کشور تعدادی از کشورهای اسلامی دارای تعامل با وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران، عید فطر را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیام‌های جداگانه به وزرای کشور تعدادی از کشورهای اسلامی دارای تعامل با وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران، عید فطر را تبریک گفت.

متن این پیام که برای وزرای کشور تعدادی از کشورهای اسلامی ارسال شده، بدین شرح است:
عَن رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم:
«فَإِذَا کَانَتْ لَیلَةُ الْفِطْرِ وَ هِی تُسَمَّی لَیلَةَ الْجَوَائِزِ أَعْطَی اللَّهُ الْعَامِلینَ أَجْرَهُمْ بِغَیرِ حِسَابٍ»
و چون شب عید فطر که شب جوایز نام دارد فرا رسد، خداوند پاداش عمل‏ کنندگان را بدون حساب و شمارش ببخشاید
عید سعید فطر، عید بزرگ مسلمین، عید شرف و کرامت و روز اعطای پاداش بندگی امت اسلامی و روزه داران در گوشه و کنار دنیاست. مایلم به این مناسبت؛ صمیمانه‌ترین مراتب تبریک را به حضرتعالی، دولت و ملت شما ابراز نمایم.
امیدوارم با تأسی از تعالیم سعادت بخش دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر رحمت (صلی ا… علیه و آله و سلّم)، شاهد شکوفایی بیش از پیش کشورهای اسلامی و گسترش صلح، آرامش و دوستی در سراسر جهان باشیم.
فرصت را مغتنم شمرده از خداوند متعال برای جنابعالی و خانواده محترم سلامتی و موفقیت روز افزون و برای دولت و ملت شما، عزت و پیشرفت مسئلت می‌نمایم.

کد N2182762

وبگردی