قیمت یورو و قیمت دلار در بازار امروز | شنبه ۱۱ خرداد ۹۸

قیمت دلار, قیمت امروز دلار, قیمت امروز ارز, قیمت دلار در بازار آزاد تهران,قیمت دلار امروز 11 خرداد,قیمت امروز دلار 11 خرداد,قیمت امروز یورو,قیمت یورو امروز 11 خرداد, قیمت امروز دلار در صرافی

امروز شنبه یازدهم خرداد ماه "قیمت دلار" بدون تغییر نسبت به به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه، ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام شد.

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز شنبه یازدهم خرداد بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه، ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۵ هزار ۴۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار ۳۵۰ تومان است.
اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (شنبه یازدهم خرداد ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۳ هزار و ۷۹ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۲۳ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد


همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.
برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.
قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار۱۳۷۰۰
یورو۱۵۳۰۵
درهم امارات۳۷۳۵
پوند۱۷۴۴۰
دلار کانادا۱۰۱۹۰
لیر ترکیه۲۳۶۰
دلار استرالیا۹۵۸۰
یوان چین۱۹۸۰

فرارو
کد N2180725