آفتاب
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد

دستگیری دو قاچاقچی سابقه‌دار به همراه ۴ کیلوگرم شیشه و هروئین

دستگیری دو قاچاقچی سابقه‌دار به همراه ۴ کیلوگرم شیشه و هروئین

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: از مخفیگاه متهمان چهار کیلوگرم مواد مخدر (شیشه و هروئین) کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مواد افیونی؛ مأمورین عملیاتی این پلیس از طریق اقدامات اطلاعاتی دریافتند که دو قاچاقچی حرفه ای به نام‌های شاهین و بهنام که در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت گسترده ای دارند؛ به تازگی اقدام به قاچاق مقادیری شیشه و هروئین کرده اند.

وی افزود: در همین راستا، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار مأموران قرار گرفت و با هماهنگی از سوی مرجع قضائی تیم‌های عملیاتی پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، اقدامات خود را آغاز کردند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهمان برای شناخته نشدن، با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به جابجایی مواد مخدر کرده اند و در حال حاضر هر دو متهم به همراه مواد مخدر مذکور در یک خانه مجردی واقع در باغ آذری که پاتوق آنهاست، پنهان شده اند.

سرهنگ بخشنده تصریح کرد: به دنبال این موضوع سحرگاه بیست یکم اردیبهشت ماه امسال، با هماهنگی از سوی مرجع قضائی تیمی از مأموران این یگان به محله مذکور اعزام و متهمان را در حالی که با یک دستگاه موتورسیکلت در حال تردد بودند مشاهده کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، بیان داشت: طی یک عملیات ضربتی، هر دو متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها چهار کیلوگرم شیشه و هروئین در بسته‌های مختلف کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، در پایان خاطرنشان کرد: متهمان به همراه مواد مکشوفه به پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل شده و در تحقیقات به جرم خود مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر مذکور اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.

کد N2177859

وبگردی