آفتاب

ربیعی اوضاع اقتصادی کشور را صادقانه با مردم در میان بگذارد

ربیعی اوضاع اقتصادی کشور را صادقانه با مردم در میان بگذارد

نماینده اصلاح‌طلب مردم شازند با اشاره به بازگشت مجدد علی ربیعی به پاستور گفت: آقای ربیعی جزو وزرا و هیات دولت بوده و تصور من این است که با سوابقی که دارد بر حوزه کاری دولت اشراف داشته و انتخاب مناسبی بوده است.

علی ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره انتخاب علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت گفت:  بالاخره دولت فردی را لازم داشت که نقش سخنگویی را داشته باشد و به عنوان یک مرجع رسمی از طرف مجموعه دولت نقش ایفا کند.

این عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: با انتخاب سخنگوی دولت، وزرا و مسئولان از طرف سخنگو صحبت نخواهند کرد. انتخاب سخنگو امری واجب بود، هرچند خیلی مواقع بهتر است خود آقای رئیس‌جمهور هم با مردم بیشتر از این صحبت کند و مسائل را با آن‌ها در میان بگذارد.

نماینده اصلاح‌طلب مردم شازند یادآور شد: آقای ربیعی هم جزو وزرا و هیات دولت بوده و تصور من این است که با سوابقی که دارد بر حوزه کاری دولت اشراف دارد و انتخاب مناسبی بوده است.

وی با اشاره به مهمترین وظایف سخنگوی دولت در این شرایط گفت: ما الان در وضعیت فعلی مشکلات اقتصادی داریم و آرام آرام فضای سیاسی کشور هم در حال حرکت به سمت انتخابات است درنتیجه اظهارنظر دولتی هم می‌تواند اهمیت و حساسیت بیشتری داشته باشد.

ابراهیمی گفت: آقای ربیعی و دولت باید سعی کنند با توجه به اینکه مردم درگیر موضوعات اقتصادی هستند، مباحث این حوزه را به صورت فوری و صادقانه به مردم بگویند چراکه وقتی مردم از اوضاع کشور مطلع باشند همراهی‌شان بیشتر خواهد شد.

کد N2177198

اخبار مرتبط

تازه های خبری