افشین داوری با مهر مطرح کرد؛

دلیل تغییر تصمیم فدراسیون والیبال برای اعزام تیم ملی به امارات

افشین داوری, تیم ملی والیبال ایران, صدور روادید

افشین داوری درباره تغییر تصمیم فدراسیون برای اعزام تیم ملی والیبال به امارات گفت: به دلیل کاهش هزینه و مدیریت زمان تصمیم به اعزام ملی‌پوشان به امارات گرفتیم.

به گزارش خبرنگار مهر، با تغییر نظر فدراسیون والیبال، ملی پوشان ایران سفری یک روزه به امارات خواهند داشت تا روادید کشور آمریکا را دریافت کنند. این تغییر در حالی صورت گرفت که پیش از این افشین داوری، سرپرست فدراسیون در گفتگو با مهر اعلام کرده بود که با توجه به شرایط اقتصادی، اعزام تمام بازیکنان به امارات امکانپذیر نخواهد بود.

افشین داوری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تغییر نظر فدراسیون گفت: پیش از این قرار بود در سه پارت زمانی، ملی پوشان به امارات اعزام شوند که این هزینه زیادی را برای ما ایجاد می‌کرد. همچنین باید چیزی حدود یک هفته تمرینات تیم ملی تعطیل می‌شد. فدراسیون طی اقدام مناسب و تعاملاتی که انجام داد اولویت را بر این قرار داد تا طی سفری یک روزه تمام ملی پوشان به امارات اعزام و کار آنها انجام شود.

وی در ادامه تأکید کرد: این کار هم هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و هم زمان را مدیریت می‌کنیم. با توجه به شرایطی که در آمریکا و جریانات فکری آنها وجود دارد و اینکه ممکن است تیم ملی جزو ۶ تیم برتر قرار گیرد، این نیاز ایجاد شد تا با کاهش هزینه و مدیریت زمان، ملی پوشان را به امارات اعزام کنیم تا روادید صادر شود.

داوری در پایان در پاسخ به این سوال که تصمیم قبلی شما این بود که حداقل تعدادی از بازیکنان به امارات سفر داشته باشند، چرا این گونه نشد؟ گفت: ما بسیار دوست داشتیم این اتفاق رخ دهد اما نشد. در هر صورت اتفاق بهتری رخ داد و ما با مدیریت زمان و کاهش هزینه‌ها تمام نفرات تیم را به امارات اعزام می‌کنیم.

کد N2175943