فوتبال ساحلی شهرداری سمنان روی نوار بدشانسی است

ورزش,فوتبال,لیگ برتر,شهرداری سمنان

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان گفت:این تیم ازابتدای فصل تاکنون روی نوار بدشانسی قرار دارد و برغم تلاش بازیکنان به نتیجه مطلوب دست نمی یابد.

به گزارش ایرنا، مرتضی دهرویه چهارشنبه شب پس از شکست 7 بر 6 تیمش برابر دریانوردان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: شهرداری سمنان در هفت بازی گذشته در تمام بازی ها از لحاظ فنی ازحریفان برتر بوده ولی از روی بدشانسی نتیجه را به حریفان واگذار می کند.
وی بیان کرد: در دیدار با دریانوردان نیز این تیم بسیار خوب ظاهر شد به نحوی که توانست بازی باخته را در دقیقه آخر به تساوی بکشاند.
دهرویه ادامه داد: در یکی دو صحنه نیز بازیکنان شهرداری دروازه خالی را تبدیل به گل نکردند و همین امر باعث شد در نهایت این تیم برابر دریانوردان در ضربه های پنالتی متحمل شکست شود.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان گفت: این تیم امسال بیشتر با هدف پشتوانه سازی روانه مسابقات شده و هدف نهایی این تیم در پایان فصل قرار گرفتن در بین سه تیم برتر است.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: اکبرپور از داوران شایسته لیگ برتر فوتبال ساحلی است و امشب نیز قضاوت بی نقصی ارائه کرد.
دهرویه یادآور شد: در این بازی تنها 2 صحنه مشکوک بود که تاثیر آنچنانی در نتیجه بازی نداشت.
دریانوردان با این برد 15 امتیازی شد و در رده دوم جدول لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور باقی ماند.
دریانوردان در هفته هشتم بازی به مصاف شاهین خزر رودسر می رود.
7212/6045
کد N2175916