پیکر مادر خبرنگار شهید ایرنا در زاهدان تشییع شد

اجتماعی,ایثارگران,تشییع مادر شهید ضامن,ما و شهدا

زاهدان - ایرنا - پیکر «فاطمه سلمانی» مادر شهید حسین ضامن خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی روز چهارشنبه با حضور شماری از مدیران و مسئولان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، خبرنگاران و اصحاب رسانه زاهدان تشییع و در بهشت محمد رسول الله (ص) این شهر خاکسپاری شد.

عباس پالاش مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: شادروان سلمانی در سن 77 سالگی در اثر کهولت سن دار فانی را وداع کرد.
پیکر مادر شهید گرانقدر دفاع مقدس حسین ضامن بر دوش خانواده های شهدا و گروه های مختلف مردم شهرستان زاهدان تا بهشت محمد رسول الله تشییع و در قطعه اصحاب شهدا به خاک سپرده شد.
حسین ضامن متولد بهمن 1339 در زاهدان پس از گذراندن دوران کودکی با کتاب، قلم و نوشتن مانوس شد و سال 62 با ورود به خبرگزاری جمهوری اسلامی قلم و اندیشه را برای گره گشایی از مشکلات جامعه ای که در آن نفس می کشید برگزید و این راه حکایت شادکامی اش شد.
شهید ضامن از خبرنگاران مسوولیت پذیر، متعهد،‌ وظیفه شناس و کوشا خبرگزاری جمهوری اسلامی، فروردین 1365 برای تهیه خبر از ایثارگری ها و رشادت های رزمندگان ایران اسلامی راهی جبهه های حق علیه باطل شد.
این شهید والامقام 25 اردیبهشت 1365 در منطقه فاو هنگام تبادل آتش در عملیات والفجر هشت از ناحیه سر مورد اصابت ترکش قرار گرفت و دعوت حق را لبیک گفت.
آیین سومین روز رحلت مادر شهید حسین ضامن روز جمعه سوم خرداد ساعت 16 تا 17 در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در خیابان مصطفی خمینی غربی خیابان فرهنگ جنب خانه معلم زاهدان برگزار می شود.
مدیرعامل و کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی با ارسال پیامی درگذشت مادر خبرنگار شهید حسین ضامن را تسلیت گفتند.
7316 **6081
کد N2175753