اعدام سرکرده باند مواد مخدر در ملاعام

مواد مخدر, اعدام سرکرده مواد مخدر, اعدام در ملاعام, اعدام, مواد مخدر, مواد مخدر صنعتی, یاسر قنبرزهی گرگیچ, قاچاقچیان مواد مخدر, باند‌های قاچاق مواد مخدر, رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان ,

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تایید حکم اعدام یکی از سرکردگان باند‌های قاچاق مواد مخدر در دیوان عالی کشور خبر داد.

به گزارش آفتاب، احمد قربانی رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان گفت:بعد از انجام تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده این متهم به دادگاه انقلاب اسلامی کرمان ارسال و در شعبه اول این دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفت.

این مقام قضائی افزود: نهایتا سرکرده باند به نام یاسر قنبرزهی گرگیچ به اعدام محکوم و در نتیجه فرجام خواهی وی پرونده به دیوان عالی کشور ارسال و حکم صادره مورد تایید قرار گرفته است و پرونده جهت اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال گردیده است.

وی افزود:سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر و پس از رصد اطلاعاتی یکی از باند‌های قاچاق مواد مخدر با هماهنگی با مقام قضائی ضربه به این باند را در دستور کار قرار داده بودند.

قربانی گفت: لذا کلیه اقدامات لازم جهت ضربه زدن به این باند صورت گرفت و در تاریخ ۲۶مهرماه سال قبل باند مذکور در محور کرمان رفسنجان مورد ضربه قرار گرفت و در نتیجه مقدار یک صد و هفت کیلوگرم هروئین به ارزش بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال کشف شد.

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان بیان داشت: از تمام کسانی که در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می‌کنند مخصوصاً از سربازان گمنام حضرت بقیه الله الاعظم در اداره کل اطلاعات استان کرمان تقدیر و تشکر می کنیم.

منبع، جام جم


کد N2175294