آفتاب

آذری: تمام سعی ما این است تاریخ مسابقه ظرف 5 روز آینده مشخص شود

آذری: تمام سعی ما این است تاریخ مسابقه ظرف 5 روز آینده مشخص شود

مدیر عامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: تعجب ما این است که تیم النصر از ریاض حرکت نکرده است و اگر زمان اعلام این خبر به هر دو تیم یکسان بوده چرا تیم النصر حرکت نکرده است، در حالی که ساعت پرواز آن‌ها 14 بوده است.

به گزارش ایلنا، مدیر عامل باشگاه ذوب‌آهن با بیان این‌که پیام شیتارو به عنوان نامه رسمی AFC تلقی می‌شود و بازی قطعا کنسل است، گفت: تعجب ما این است که تیم النصر از ریاض حرکت نکرده است و اگر زمان اعلام این خبر به هر دو تیم یکسان بوده چرا تیم النصر حرکت نکرده است، در حالی که ساعت پرواز آن‌ها 14 بوده است.

وی با اشاره به این‌که آقایان می‌گویند به فدراسیون فوتبال ایران رسما اعلام کرده هستند، بیان داشت: امروز اتفاقی افتاده است و حس می‌کنم این کار از سوی فدراسیون فوتبال عراق و عربستان بوده است و متاسفانه اطلاع‌رسانی کامل به تیم ذوب‌آهن نشد.

آذری افزود: عربستانی‌ها قبل از ما مطلع شده‌اند و می‌گویند امنیت حاکم نیست اما امشب تمرین تیم را برگزار می‌کنیم تا مشخص شود مشکل امنیتی وجود ندارد.

مدیر عامل باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد: هفته گذشته بعد از بازگشت از عراق نامه زدیم که کربلا شرایط برگزاری بازی ذوب‌آهن و النصر را ندارد اما AFC اعلام کرد که شرکت طرف‌ قرار‌داد با آن‌ها مخالفت کرده است؛ چگونه در طی یک هفته تغییر موضع ایجاد شده و پیشنهاد ما را برای برگزاری بازی در دبی نپذیرفتند.

وی در پایان گفت: مسابقه کنسل شده است و تمام سعی ما این است تاریخ مسابقه ظرف 5 روز آینده مشخص شود، همچنین به دنبال پرداخت هزینه‌ها ما از سوی AFC هستیم؛ باید دقت نظر بیشتری داشته باشیم.

کد N2173801

وبگردی