آفتاب
لیگ قهرمانان آسیا/

مجیدی: با شرایط ایده آل به مصاف العین می رویم

مجیدی: با شرایط ایده آل به مصاف العین می رویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه من آخرین بازیکن فوتبال ایرانی هستم که جام لیگ قهرمانان آسیا را لمس کردم، گفت: با شرایط ایده آل روبه روی تیم فوتبال العین امارات قرار خواهیم گرفت.

«فرهاد مجیدی» در نشست خبری پیش از بازی استقلال ایران مقابل العین امارات در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: می توانستیم الدحیل را شکست داده و با شرایط بهتری به این مسابقه بیایم اما این اتفاق رخ نداد و نتیجه این دیدار نیز تاثیری روی صعود تیم ها ندارد.
وی افزود: تمرینات و مسابقات خوبی را پشت سر گذاشتیم و اکنون برای این دیدار آماده هستیم. به طور حتم با شرایط ایده آل روبه روی حریف خود در لیگ قهرمانان آسیا قرار خواهیم گرفت.
مجیدی خاطر نشان کرد: من سال 2004 با العین قهرمان آسیا شدم و باید از برونو متسو مربی خودم یاد کنم؛ او را هرگز فراموش نمی کنم و مسائل زیادی را از او یاد گرفتم و آخرین ایرانی هستم که جام لیگ قهرمانان آسیا را لمس کردم. با آقای متسو قهرمان آسیا شدم و خاطرات خوبی با این باشگاه دارم.
سرمربی استقلال تصریح کرد: در تمام سال هایی که در امارات بازی می کردم، از العین به عنوان یک باشگاه بزرگ یاد می شد و خوشحالم به عنوان یک مربی برابر این باشگاه قرار می گیرم. هیچ گاه از العین جدا نشدم و این باشگاه خاطرات زیادی برای من داشته است.
وی در پایان گفت: برای العین گلزنی کردم و برابر این تیم نیز موفق به گلزنی شدم. اکنون وظیفه گل زدن بر عهده بازیکنان است. امیدوارم هواداران بازی خوبی از دو تیم تماشا کنند.
تیم فوتبال استقلال فردا در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین امارات خواهد رفت.
ورزشی**م.ت**9129
کد N2172653

وبگردی