4 مربی ایرانی دستیاران ویلموتس در تیم ملی ایران

سر مربی جدید تیم ملی ایران,سر مربی جدید ایران,سرمربی جدید تیم ملی ایران,جایگزین کی روش, جایگزین کی روش در تیم ملی, انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران, انتخاب سرمربی,انتخاب مربی,مارک ویلموتس,دستیاران مارک ویلموتس

مربی بلژیکی با ۲ دستیار خارجی و ۴ دستیار ایرانی، کار خود را در تیم ملی فوتبال ایران آغاز خواهد کرد.

مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی ایران اگرچه بدون امضای قرارداد ایران را ترک کرده است اما وی قرار است در فاصله یک هفته به برگزاری دیدار ایران و سوریه به تهران برگردد و اردوی تیم ملی فوتبال ایران را آغاز کند.
ویلموتس که لوران اسپینوسی را به عنوان یکی از دستیاران خود در تیم ملی ایران انتخاب کرده قرار است با یک دستیار دیگر به تهران برگردد. البته فدراسیون فوتبال در پیش قرارداد ۴ دستیار ایرانی را به وی پیشنهاد کرده که رزومه همگی این نفرات قرار است ابتدا به دست سرمربی جدید تیم ملی برسد و بعد از بررسی آنها کار خود را آغاز کنند.
به این ترتیب کادر فنی تیم ملی تقریبا با خود ویلموتس ۷ نفره خواهد بود اگرچه تیم پزشکی و ماساژورها و گروه آنالیز به صورت جداگانه در قالب کادر فنی پشتیبانی تیم ملی زیر نظر وی فعالیت خواهند کرد.
تیم ملی فوتبال ایران در دو فیفا دی پیش رو ابتدا به مصاف سوریه در ورزشگاه آزادی و سپس به مصاف تیم ملی کره جنوبی خواهد رفت.

خبرآنلاین


کد N2171781