سفر به دبی آیا با قیمت دلار امروز مقرون به صرفه است؟

تور روسیه,تور استانبول,تور دبی,تور مالزی,تور تایلند,تور آنتالیا,قیمت تور دبی,قیمت تور,تورهای استانبول,تور ارزان,گشت نوید,مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی

اگر به دبی نرفته باشید مطمئنا از آشنایان یا کسانی که به این شهر رفتند جذابیت های این شهر رویایی را شنیده باشید، اما من میخواهم چیزی که خودم به عین از نزدیک دیدم را برای شما باز گو کنم و با جذابیت ها و شگفتی های ان این شهرشما را بیشتر اشنا کنم.

پس از پرس وجو از آژانس های مخلف تور ها بالاخره توانستم با یک تور نسبتا مقرن به صرفه تور دبی به این سفر برم و خیلی ام از این تور راضی هستم، اگر به دبی نرفته باشید مطمئنا از آشنایان یا کسانی که به این شهر رفتند جذابیت های این شهر رویایی را شنیده باشید، اما من  میخواهم چیزی که خودم به عین از نزدیک دیدم را برای شما باز گو کنم و با جذابیت ها وشگفتی های ان این شهرشما را بیشتر اشنا کنم.


به محض این که به دبی رسیدم اولین مکانی که رفتم برج خلیفه بود من هرچقد از برج خلیفه  و هیجانی که در آن لحظه داشتم برای شما بگم، باورتان نمی شود، و به شما حق میدم اگر باور نکنید تاخودتان در این شگفتی ها قرار نگیرید به حرف هیچکس باور نخواهید کرد! وقتی که در ارتفاع 829.8 متری از زمین قرار بگیرید و کل دبی را زیر سلطه خود ببینید احساس غرور خواهید کرد! این برج یکی از بلند ترین اسمان خراش های دبی محسوب می شود هر چی از این برج بگم بازهم کم گفتم فقط  پیشنهاد میکنم که  به اینجا سفر کنید و از نزدیک از دینی ها ی دبی دیدن کنید.

تور دبی لحظه آخری را با گشت نوید تجربه کنید


سافاری دبی چطور جایی است؟


یعنی به دبی سفر کنید و ازاین کوه ها و تپه های شنی دیدن نکنید سرتان کلاه رفته! این روزها ممکن است دبی به اسکلین ها و جاذبه های شگفت انگیزشناخته شود اما همچنان بیابان طلایی آن می تواند بیشترین بازدید را از سفربه این شهربه شما ارائه دهد،ماشین سوار ویا موتوریا دوچرخه  سواری در این مکان واقعا هیجان بمب افکنی  به یاد ماندنی دارد،ماشین های لوکس یا جیپ های دو در بیشترین لذت را در سافاری دارند ترجیحا از این ماشین ها استفاده کنید، همچنین می توانید شتر سواری را هم تجربه کنید که لذت خاصی دارد هزینه بلیط برای سواری های سافاری ارزان است حتما امتحان کنید،پشیمان نخواهید شد!


برج العرب دبی را بشناسیم


این برج هم یکی از مکان های واقعا زیبا و جذابی بود که  منظره چشم گیر دریا و فضای دیدنی برج واقعا  یکی از بهترین جذابیت هایی بود که در عمر خود تجربه کردم بهتر است بدانید که وارد شدن به این برج شرایط ویژه ای دارد برای مردان شوار بلند یا شلوار جین و به زبان خودمون پوشش مجلسی داشته باشیم، برای زنان هم همچنین پوشش مناسب ، حجاب رعایت شود ویا از لباس ملی امارت استفاده شود، اگر میخواهید از این برج لذت کافی را ببرید به شما عزیزان توصیه می کنم از ساعت 6 بعد ظهر به بعد به آنجا بروید زیرا که در این ساعات غروب افتاب دیدنی تر و شرایط جوی مناسب ویک لوکیشن ایدال برای لذت بردن محیا میشود! این چند مکان هایی که گفتم از بهترین های دبی بوده واست شما عزیزان بادیدن این مکان ها مطمئنا از این همه زیبایی وشگفتی سیر نخواهید شد.


مراکز خرید دبی کدامها هستند؟


از مراکز خرید دبی هم دیدن کنید این مراکز از بهترین برند ها و مارک های جهان و دبی را دارد پس حتما از اینجا هم دیدن کنید.بازار امارت  یکی از بزرکترین مراکز این شهر است این بازار بهترین ، غنی ترین کالاها و بزرگترین فروشگاهای دبی محسوب می شود و ازجمله مراکز خرید این شهر :مارینا مال دبی ،دایرا، میردیف،بازار ابن باتوتا،وافی بازار، مرکز خرید جمیرا و..را می توان اشاره کرد.این مراکز بهترین وبرند ترین مراکز خرید دبی می باشند به شما عزیزان می توانید باسفر به این شهر از اجناس بیشتر وباکیفیت دیدن کنید و از هر چیزی که دلتان خواست خریداری کنید

غذاهای خیابانی کجای دبی هستند؟


غذا های خیابانی دبی بصرفه تر از غذا های رستوران ها و.. می باشد، و خوشمزه هم می باشند توصیه میکنم این غذا ها را هم امتحان کنید ، در دبی فلافل های خوشمزه ای سرو میشود شما میتوانید جهت صرفه جویی در هزینه از سمبوسه ، شورما،که از مرغ وگوشت درست می شود، ساندویج شش تاوک این ساندویج از مرغ و سیر و ادویه ،ريالخیار شور...استفاده  میشود. پس جهت صرفه جویی در هزینه ها از غذا های خیابانی که مقرن به صرفه ترازغذای رستوران ها است ، میل کنید ولذت ببرید.

سفر به دبی آیا با قیمت دلار امروز مقرون به صرفه است؟ اگر به دبی نرفته باشید مطمئنا از آشنایان یا کسانی که به این شهر رفتند جذابیت های این شهر رویایی را شنیده باشید، اما من میخواهم چیزی که خودم به عین از نزدیک دیدم را برای شما باز گو کنم و با جذابیت ها و شگفتی های ان این شهرشما را بیشتر اشنا کنم.

اکواریوم دبی در کدام منطقه قرار دارد؟


اگر می خواهید یکی از بزرگترین اکواریوم های جهان را ببینید حتما یک سر به دبی بروید،این اکواریوم غول پیکر10 میلیون لیتری که بیش از 33000 حیوان آبزی از جمله کوسه ببرها..و 140 گونه از زندگی حیوانات آبزی  را در برگرفته است طول این آکواریم 45 متر است که این چشم انداز بی نظیر قابل توصیف نیست همانطور که گفتم جذابیت های دبی تمام شدنی نیست، این اکواریم در حدی بزرگ و چشم گیر است که احساس میکنید داخل دریا هستید واز نزدیک همه حیوانات را میبینید واین نزدیکی خیلی هیجان انگیز است حتما از این اکواریم دیدن کنید.  

ساحل حیات وحش راس الخرد دبی کجاست؟


از شما دعوت میکنم تا بخشی از نواحی آرام و پرراز و رمز را در نزدیکی  سواحل باشید منظره  اقیانوس هند ودیدن کوه های  شگفت انگیز دور اطراف یک جذابیت خاصی دارد، پیاده روی در کنار ساحل  و مشاهده دلفین ها و نهنگ ها که به آرامی در آب فرود می ایند دیدنی است، در این مکان هتل ها  و اقامت گاه های زیادی وجود دارد که از نظر امکاناتی تمیک می باشد تلویزیون حمام و.. و هر چیزی که در یک آپارتمان می خواهید در آنجا پیدا می شود.

کویر دبی می تواند هرگونه حیوانات را مطابق با این نوع برای مشاهده دارد،تجربه دیدن حیوانات از نزدیک مارمولک ها حیوانات وحشی گیاهان را می توانید مشاهده کرده ولذت ببرید.


تور دبی گشت نوید همواره همه امکانات رفاهی و تفریحی را در نظر گرفته تا شما مسافرین عزیز بتوانید با اطمینان و رضایت کامل به سفر خود بروید، در این تور واقعا به من خوش گذشت و خاطرات شیرین و به یاد ماندی داشتم شکی نیست که شماهم به این شهر سفر کنید از شگفتی های این شهر بینظیر لذت خواهی برد،

امیدوارم این مقاله برای شما عزیزان مفیدواقع شده باشد در این متن  آنچه که در سفر تجربه کرده بودم را برای شما دوستان گذارش کردم، مطمئنم اگر حضورا این سفر را تجربه کنید بیشتر لذت خواهید برد تا این که از زبا ن من یا کس دیگری بشنوید.

اطلاعات تماس
گشت نوید و آدرس بشرح زیر
تهران – خیابان بنی هاشم – نبش کوچه مهرداد صالحی _طبقه اول
تلفن :  ۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲
فکس : ۵۲ ۲۷ ۳۳ ۲۲

https://gashtenavid.com


کد N2171260