آفتاب

تشکر مسئولان پرسپولیس از میزبانی بوشهری ها

تشکر مسئولان پرسپولیس از میزبانی بوشهری ها

باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی از مردم، مسئولان و مقام‌های استان بوشهر و شهر جم تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه پرسپولیس بابت نحوه میزبانی مسئولان شهر جم در آخرین بازی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران تشکر کرد.

در پنجشنبه‌ای که گذشت جدای از قهرمانی سه‌باره پرسپولیس به صورت پیاپی، خاطره میهمان نوازی و مدیریت شایان تقدیر و دل انگیز بوشهری‌ها و جمی‌ها در خاطر فوتبال ایران و خانواده بزرگ پرسپولیس باقی ماند.

جدای از اتفاقاتی کوچک و زود گذر که ریشه آن بی‌تردید در فرهنگ غنی آن استان و شهر جم نیست، لذت یک حضور خاطره انگیز در آن دیار با پرسپولیس به همه ایران منتقل شد.

این حقیقت که پرسپولیس را نمی‌توان در تقسیمات کشوری محدود کرد در چنین روزهایی به اثبات می‌رسد. پرسپولیس برای هر استان و شهر و روستایی است که در آن حتی یک هوادار داشته باشد.

برپایی جشن قهرمانی پرسپولیس در این استان برای ما افتخار بود.

بزرگی و عظمت، سخاوت، مهربانی و میهمان نوازی شما بوشهری‌ها که در کنار دلاوری، هنر و موسیقی شور انگیزتان شهره عام و خاص و عالم گیر است، کوچکی صحنه نمایش ورزشگاه را در خود هضم کرد.

بوشهر پرسپولیس خیز، بی‌تردید میزبانی شایسته برای این اتفاق بزرگ بود و شهر جم نیز به خوبی از عهده این مسؤولیت برآمد.

باشگاه پرسپولیس وظیفه خود می‌داند در کنار تشکر دوباره از هواداران خود از مردم خوب استان بوشهر، اهالی مهربان جم، حتی هواداران پارس جنوبی جم که بسیاری از آنها طرفدار پرسپولیس هم هستند و مسؤولان و مقام‌ها در بخش‌های مختلف چون استانداری، فرمانداری، شهرداری، نیروی انتظامی، اداره کل ورزش و جوانان، هیأت فوتبال و دیگر عوامل در بوشهر و جم، صمیمانه تقدیر و تشکر نماید.

کد N2171161

وبگردی