فروش بلیت بازی استقلال تهران و سپیدرود رشت الکترونیکی است

ورزش,تيم استقلال,سپيد رود,بليت بازي

تهران- ایرنا- فروش بلیت بازی تیم های استقلال تهران و سپید رود رشت در هفته سی ام لیگ برتر فوتبال بر اساس تصمیم شورای تامین استانداری تهران به طور کاملا الکترونیکی است.

به گزارش استانداری تهران، در نشست شورای تامین استان تهران که پیش از بازی استقلال تهران و سپیدرود رشت برگزار شد، استاندار تهران، معاون امنیتی و انتظامی استانداری، فرماندار تهران، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و جمعی از معاونان وزیر ورزش و جوانان حضور داشتند.
در این نشست مصوب شد تا بلیت بازی هفته سی ام لیگ برتر بین تیم های استقلال تهران و سپید رود رشت، فردا شب(26اردیبهشت ماه) در ورزشگاه آزادی تهران به طور کاملا الکترونیکی به فروش می رسد.
انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در این نشست با تاکید بر اینکه ضروری است تا بلیت فروشی های بازی ها در ورزشگاه آزادی شناسنامه دار شود، گفت: زیرساخت ها و بهسازی استادیوم آزادی و همچنین صدا و سیما و گزارشگران در حفظ آرامش تماشاگران و ایجاد فضای آرام برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه آزادی نقش مهمی دارند.
استقلال تهران و سپیدرود رشت پنجشنبه 26 اردیبهشت(فردا) در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال راس ساعت 21 و 30 دقیقه مسابقه خود را برگزار می کنند.
بلیت این دیدار به طور حضوری فروخته نخواهد شد.
تهرام/7247//6139//9129
کد N2169469