آفتاب

90 دقیقه تا پایان راه مهدی تارتار و پارس جنوبی

90 دقیقه تا پایان راه مهدی تارتار و پارس جنوبی

مدیران پارس جنوبی جم در پایان دیدار این هفته احتمالا با سرمربی خود قطع همکاری خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار بعد از سه فصل حضور در پارس جنوبی جم احتمالا در پایان دیدار با پرسپولیس به کار خود در این تیم خاتمه خواهد داد.

سرمربی زردپوشان جمی که توانسته آنها را از لیگ دسته اول به لیگ برتر برساند، در فصل گذشته موفق شد عنوان پنجمی را در لیگ برتر کسب کند و در این فصل اما شرایط مناسبی در جدول به خود اختصاص نداده‌اند تا مدیران استانی و مجموعه پارس جنوبی تصمیم به قطع همکاری با او بگیرند.

تارتار که در این فصل قرارداد خود را با مبلغ یک میلیارد و صد میلیونی با آنها به امضا رساند و این در حالی است که کادرفنی او نیز متشکل از پاشایی، عالی‌پور، اینانلو، عرفان جم، لشگری و حسین معمار نیز نزدیک به یک میلیارد و 200 هزینه روی دست باشگاه قرار داده‌اند. تیم تدارکات، ماساژور و ... هم 450 میلیون برای باشگاه هزینه داشته است.

مساله‌ای که باعث شده تا یک سوم هزینه باشگاه منتهی به بخش فنی شود و بر این اساس آنها به دنبال این هستند تا هزینه‌ها را کاهش دهند. طبق شنیده‌ها عباس دراهکی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم به دنبال ایجاد تغییرات در بخش مدیریت باشگاه پارس جنوبی نیز است و تا اوضاع بعد از دیدار هفته پایانی برای این تیم کمی بحرانی به نظر برسد.

 

کد N2169453

وبگردی