پلیس عامل تیر اندازی به شهردار را شناسایی کرد

شهردار , تیر اندازی, تیر اندازی به شهردار تهران, تیر اندازی به شهردار خوزستان, دلایل تیر اندازی به شهردار خوزستان, شهرداری خوزستان, فرمانده انتظامی شهرستان شادگان, تیر اندازی با سلاح گرم

با سرنخ‌های به دست آمده از سوی پلیس، 2 عامل تیراندازی و شخصی که محرک این حادثه بوده، شناسایی و دستگیری آنها در حال پیگیری است.

به گزارش آفتاب،  سرهنگ «علیرضا میررضایی» فرمانده انتظامی شهرستان شادگان با اعلام این خبر گفت: در پی تیراندازی به خودروی شهردار دارخوین توسط افراد ناشناس درمحور «اهواز - شادگان»، دستورات لازم برای‌شناسایی عامل یا عاملان این حادثه به مأموران انتظامی شهرستان شادگان ابلاغ شد.

وی گفت: در بررسی‌های صورت گرفته از سوی پلیس مشخص شد تیراندازی با سلاح کلاشینکف انجام شده و خوشبختانه در این حادثه کسی صدمه ندیده است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با سرنخ‌های به دست آمده از سوی پلیس، 2 عامل تیراندازی و شخصی که محرک این حادثه بوده، شناسایی و دستگیری آنها در حال پیگیری است.

فرمانده انتظامی شهرستان شادگان در خاتمه گفت: پلیس با تمام توان با کسانی که بخواهند آرامش و امنیت مردم را برهم بزنند، برابر قانون برخورد خواهد کرد.

منبع، رکنا
کد N2169317