آفتاب

نشست مشترک صالحی امیری با رامین طباطبایی و حامد حدادی برگزار شد

نشست مشترک صالحی امیری با رامین طباطبایی و حامد حدادی برگزار شد

رئیس کمیته ملی المپیک که ورود به بسکتبال و پیگیری مسائل مربوط به حامد حدادی را در برنامه خود قرار داده بود، اولین نشست مشترک با این بازیکن و رئیس فدراسیون را برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال در حالی باید از حدود یک ماه دیگر اردوهای آماده سازی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ چین را آغاز کند که هنوز در رابطه با بازیکنانی مانند حامد حدادی، حاشیه‌هایی پیرامون این تیم و تصمیم گیرندگانش وجود دارد تا آنجا که کار را به کمیته ملی المپیک و ریاست این کمیته کشانده است.

البته موضوع جدیدی مطرح نیست بلکه همان مسائل قدیمی است که از حضور تیم ملی در پنجره‌های انتخابی جام جهانی آغاز شد. حامد حدادی برای دیدارهای هر پنج پنجره‌ای که در دوره مدیریت فعلی فدراسیون بسکتبال و در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی برگزار شد، در فهرست اردونشینان تیم ملی قرار داشت اما این تیم را فقط در دو پنجره همراهی کرد. در سایر پنجره‌ها، حدادی به بهانه مسائلی مانند آسیب دیدگی از همراهی دیگر بازیکنان امتناع کرد اگرچه این اطمینان وجود داشت برخی مسائل و اختلاف نظرها باعث چنین تصمیمی از سوی این بازیکن شده است.

این موضوع وقتی قطعیت پیدا کرد که حدادی یک هفته پس از آغاز تمرینات تیم ملی بسکتبال برای پنجره پایانی انتخابی جام جهانی، به محل اردو آمد و با عنوان کردن اینکه فعلاً مشکلات را کنار می‌گذارد و به خاطر مردم به تیم ملحق می‌شود، برای پیوستن به تمرینات اعلام آمادگی کرد اما سرمربی تیم ملی به خاطر تأخیرِ این بازیکن، از حضور او ممانعت کرد.

دلیل محکم‌تر دیگر مبنی بر وجود برخی مشکلات و اختلاف نظرها میان حدادی با فدراسیون بسکتبال و تصمیم گیرندگان تیم ملی، ورود کمیته ملی المپیک به موضوع است. به گفته رامین طباطبایی این ورود هم به درخواست حامد حدادی و تماس شخصی که وی با سیدرضا صالحی امیری داشته، انجام شده است.

در هر صورت در همین راستا روز گذشته اولین نشست مشترک صالحی امیری با رامین طباطبایی و حامد حدادی برگزار شد. البته ظاهراً پیش از این نشست، رئیس کمیته ملی المپیک نشستی با حامد حدادی داشته است اما جلسه عصر روز دوشنبه با حضور رئیس فدراسیون بسکتبال انجام شد تا مسائل شفاف‌تر مطرح و پیگیری شود.

اینکه در نشست مشترک رضا صالحی امیری، رامین طباطبایی و حامد حدادی دقیقاً چه موضوعاتی مطرح شده مشخص نیست اما امید می‌رود خروجی این نشست، به نفع بسکتبال و تیم ملی باشد.

کد N2167894

وبگردی