قیمت یورو و قیمت دلار در بازار امروز | دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸

قیمت دلار, قیمت امروز دلار, قیمت امروز ارز, قیمت دلار در بازار آزاد تهران,قیمت دلار امروز 23 اردیبهشت,قیمت امروز دلار 23 اردیبهشت,قیمت امروز یورو,قیمت یورو امروز 23 اردیبهشت,قیمت امروز دلار در صرافی

امروز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه "قیمت دلار" با ۳۰ تومان کاهش قیمت نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شد.

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت با ۳۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۵۰ تومان کاهش یافت و ۱۶ هزار ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار ۷۵۰ تومان است.
اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۶۴۸ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۱۷۱ ریال ارزش‌گذاری شد.

قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.
برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند.
قیمت ارز بازار آزاد (تومان)
مظنه دلار۱۴۹۵۰
یورو۱۶۷۸۵
درهم امارات۴۰۵۰
پوند۱۹۲۴۵
دلار کانادا۱۱۰۲۵
لیر ترکیه۲۴۸۵
دلار استرالیا۱۰۳۲۵
یوان چین۲۱۷۰

فرارو
کد N2166976