مادر بی عاطفه نوزادش را عریان در کوچه رها کرد

کودک آزاری, مادران تنها, والدین بی مسئولیت, کودکان بد سرپرست, رها کردن کودکان, کودکان سر راهی, کودکان رها شده, کودکان رها شده در خیابان, زنان تنها, مادران بی مسئولیت, نوزاد رها شده در ایران, نوزاد رها شده در آمریکا

مادر 35 ساله به جرم رها کردن نوزادش در خیابان دستگیر شد.

به گزارش آفتاب، پلیس شمال کارولینا مادر جوانی را به جرم اقدام به قتل و سو قصد به جان نوزادش دستگیر کرد.بر اساس گزارش پلیس، متهم 35 ساله پس از این که نوزادش را به بیرون از خانه برد او را برهنه در خیابان گذاشت و به خانه بازگشت. یکی از ساکنین خیابان که از صدای زجه های دردناک نوزاد متوجه حضورش در خیابان و کنار سطل زباله شد فورا به سراغش رفت و جانش را نجات داد.

گفتنی است که مرد جوان پس از نجات نوزاد با اداره پلیس تماس گرفت و گزارش این اتفاق را داد و گفت که لطف خداوند بوده که او متوجه کودک شده و جانش را نجات داده است.

ماموران پلیس پس از ثبت گفته های او اقدامات لازم را برای پیدا کردن خانواده کودک انجام داد و توانست پس از 48 ساعت مادر جوان را که به جز نوزاد رها شده کودک دیگری نیز داشته است پیدا کند. در حال حاضر از انگیزه این مادر بی رحم اطلاعایت منتشر نشده است و اکنون به صورت موقت در زندان است تا مجازاتی برای این کارش در نظر گرفته شود.

منبع، رکنا
کد N2166826