قتل به دلیل چند حلقه النگو

سرقت, سرقت از خانم مسن, سرقت از زنان مسن, سرقت از زنان سالخورده, کاراگاهان پلیس, سرقت طلا, سرقت و قتل, قتل به خاطر سرقت طلاجات, دستگیری سارق قاتل, قتل با انگیزه سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: فردی که به انگیزه سرقت طلاجات زن سالخورده، او را در منزلش به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش آفتاب، سرهنگ سید جواد رضوی در بیان جزئیات این خبر گفت: نیمه شب ۱۵ مرداد ۹۷ با اعلام مرگ مشکوک زنی سالخورده در یکی از محلات شهر برازجان، مأموران انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

وی عنوان کرد: در بررسی‌های اولیه احتمال مرگ مشکوک برای کاراگاهان پلیس مدنظر بود، به همین منظور با دقت نظر، اطلاعات لازم برای بررسی‌های بیشتر جمع آوری شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد، متوفی دارای چند حلقه النگو بوده، بنابراین احتمال سرقت و قتل تقویت شد.

سرهنگ رضوی بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات از چند نفر مظنون به قتل، سرانجام عامل ارتکاب این جنایت را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی دشتستان عنوان کرد: متهم با اعتراف به قتل، اظهار کرد که به علت اعتیاد به مواد مخدر و با نقشه قبلی، زن سالخورده را به قتل رسانده و طلاجات او را سرقت کرده است.

منبع، شوک آنلاین


کد N2166792