آفتاب
سرمربی پارس جنوبی جم:

می‌توانستیم تراکتور را شکست دهیم/ جو ورزشگاه تبریز سنگین بود

می‌توانستیم تراکتور را شکست دهیم/ جو ورزشگاه تبریز سنگین بود

تبریز- سرمربی پارس جنوبی جم با اشاره به عملکرد خوب بازیکنانش در نیمه دوم بازی برابر تراکتورسازی تبریز گفت: می توانستیم تراکتور را شکست دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال و در آخرین دیدار خانگی خود از ساعت ۲۱:۳۰ امروز شنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) میزبان تیم پارس جنوبی جم بود که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مهدی تارتار شامگاه امروز شنبه در نشست خبری بعداز این بازی با اشاره به اینکه نیمه اول تراکتورسازی خیلی خوب بود و به گل رسید، افزود: امروز بازی دو نیمه متفاوت داشت و با این حال ما در نیمه دوم برتر بودیم و به گل رسیدیم و حتی می‌توانستیم تراکتور را در خانه شکست دهیم.

وی با بیان اینکه بازیکنانش از برخی فرصت‌ها به خوبی استفاده نکردند، ادامه داد: در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم که منجر به خلق چند موقعیت شد و اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم پیروز شویم، از بازیکنانم نیز تشکر می‌کنم که در جو سنگین تبریز جنگنده بازی کردند.

تارتار در خصوص عملکرد داوران این دیدار نیز گفت: آنها قضاوت بی‌نقصی داشتند و از تمام داوران بازی تشکر می‌کنم. مشکل خاصی در قضاوت آنها وجود نداشت.

وی سپس ادامه داد: تراکتورسازی یک بازی دیگر دارد و می‌تواند سهمیه آسیا کسب کند. تراکتورسازی تیم بزرگ و قابل احترامی است و ما شناخت خیلی خوبی از آنها داشتیم و آنها بازیکنان خیلی خوبی داشتند و ما آنها را بستیم.

تارتار در خصوص بازی آینده تیمشان برابر پرسپولیس که تأثیر زیادی در قهرمان لیگ برتر دارد گفت: اگر از من شناخت داشته باشید می‌دانید که من نان حلال به خانه می‌برم و شک نکنید مقابل پرسپولیس هم با تمام توان بازی خواهیم کرد.

وی سپس در خصوص نقاط ضعف تراکتور نیز گفت: درست نیست که من نقاط ضعف تراکتور را بگویم ولی امروز ما به خوبی آنها را آنالیز کرده بودیم و تیم برتر میدان بودیم.

تارتار افزود: تیم تبریزی در جناح راست و چپ بازیکنان تأثیرگذاری دارند و ما به خوبی آنها را کنترل کردیم و از نقاط ضعف آنها استفاده کردیم.

وی با تاکید بر اینکه یک امتیاز هم در تبریز مهم و ارزشمند است، ادامه داد: اگر بازیکنانم کمی دقت می‌کردند شرایط فرق می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته بقای ما در لیگ قطعی شد گفت: با سختی زیاد توانستیم در بازی‌های آخر تیم را جمع کنیم. هدف ما این است که بازی شرافتمندانه‌ای انجام دهیم، چون سرنوشت زیادی روی قهرمان و کسب سهمیه آسیایی داریم.

تارتار با بیان اینکه در نیم فصل ۳۰ تا ۳۵ درصد پرداختی داشتیم، ابراز داشت: کل قراردادهای تیم ما زیر ۱۰ میلیارد است که به اندازه یک یا دو بازیکن تیم‌های مدعی است و با این شرایط چنین نتایجی کسب کردیم.

وی گفت: باید پول به موقع به بازیکنان برسد چراکه آنها نیز زندگی دارند و باید پول داشته باشند. با تمام این اوصاف از تمام هواداران تیمم نیز تشکر می‌کنم.

کد N2165578

وبگردی